Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kupić adater:
z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2
lub
z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na FireWire

Ten pierwszy znalazłem za 249zł na oficjalnej stronie z akcesoriami, ale szukam czegoś zdecydowanie tańszego. Biorę pod uwagę zakup zarówno w PL jak import z Azji

#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #aliexpress #apple #macbook #zakupyzchin #komputery #informatyka może jakiś #ugreen #baseus itp. ?
Pobierz widmo82 - Potrzebuję kupić adater: 
z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2
...
źródło: comment_bBc4H5FiD0qRd2wLgwPSOcxRWwXFP8HS.jpg
  • 10
@widmo82: dongle Apple mają zdecydowanie podbitą cenę, ale z tanimi zamiennikami jest ten problem, że raczej nie działają. Szukaj po popularnych firmach Belkin, Satechi, Unitek, Baseus, Spigen.
@widmo82: Ostatnio też szukałem przejściówki. W jednym Media Markt chcieli mi opchnąć kabel za 199 zł, w drugim kupiłem za 40 zł i działa. Za to nie działa kabel który kupiłem na Allegro za 20 zł.
@widmo82: wszystkie tanie chińskie przejściówki do macbooka pro są nic nie warte. Żenująco niskie transfery, albo działają tylko wpięte w jednej orientacji, albo w ogóle itd. Dobre przejściówki mają podobne ceny co oryginały. Kupiłem kilka i odpuściłem - strata czasu na dispute i pieniędzy. Tym bardziej szkoda uszkodzić badziewnym kablem służbowy komputer, który jest nienaprawialny.

Tak jak kolega @pekak: wyżej pisze - Belkin, Satechi, Baseus - te znam i działają.
@rybak17: bardziej chodziło mi o coś znanej marki (już tu padały nazwy) a w przypadku kabla z portu Thunderbolt 3 (USB-C) na FireWire wogole jakaś oferta bo jeszcze takiego kabla nie doszukałem się.
@widmo82: thunderbolt 3 na 2 to tylko apple, do tego przejściówka jest dwukierunkowa

na firewire jest tylko z thunderbolt 2 więc trzeba chyba dwie przejściówki :D