Wpis z mikrobloga

@Tylko_noc: czego nie rozumiesz w słowie „nieobowiązkowe”? nikt na takie pierdoły nie zwraca uwagi, takie rzeczy pisze się jako usterkę lekką niewykluczającą pojazdu z dalszego użytkowania i elo, szerokiej drogi
@Pangia: nikt? no to patrz

1. Dwa lub więcej świateł, takich samych lub różnych, lecz o jednakowym przeznaczeniu i jednakowej barwy, uważa się za jedno światło, jeżeli rzut ich powierzchni świetlnych na płaszczyznę poprzeczną zajmuje co najmniej 60% powierzchni najmniejszego prostokąta opisanego na rzutach tych powierzchni świetlnych oraz pod warunkiem, że światła te zostały homologowane jako jedno światło; nie dotyczy to świateł drogowych, świateł mijania i świateł przeciwmgłowych przednich.

za
@bigger: nieistotna, czyli jak wszystko inne gra to przegląd przejdzie? wołaj jak jutro sprawdzisz, ewentualnie się przypomnę, bo widzę, że zdania ekspertów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pangia: @Tylko_noc: @bigger: @BillyGugu:
Dobra, dla świętego spokoju to zrobię, tym bardziej, że znam przyczynę, dokładnie to jest "Usterka włączania - zwarcie do +", gdzieś kabel się prawdopodobnie przetarł, ale moje dwie lewę ręce mogą sobie z tym nie poradzić. Ile takie coś może kosztować, bo nie chcę, żeby mnie mechanik wyrolował?
na czilku, nawet nie jest obowiązkowe w myśl przepisów


@Pangia: Tylko jak jest zamontowane to ma być sprawne. Tak samo przednie przeciwmgielne jak są ale nie działają to jest niesprawność a jak ich nie ma to nie ma też problemu. Nawet znajomy zamontował zderzak w wersji bez miejsca na przeciwmgielne bo taniej było niż kupić lampę.
@Cmada A jak było rok temu to obchodził auto i patrzył wszystko? A może tylko kazal włączyć światła i tyle? Hah raczej nie chciało mu się obchodzić auta i patrzyć xzy wszystkie świeca :d
A jak nie to powiesz ze teraz się pewnie spalilo to ogarniesz jak wrócisz i tyle
Ja bym się bal jakby nie wiem cos w zawieszeniu miałbym wywalone jak jakaś tuleje, amorki, drążki