Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele co za artykuł.... - https://bulldogjob.pl/news/909-studia-informatyczne-sa-bzdura MICHAL POTEZNY PROGRAMISTA Z 2 LETNIM DOŚWIADCZENIEM FULL STACK STUDIA INFORMATYCZNE TO BZDURA.

Już od jakiegoś czasu przewijał mi się ten bulldogjob ale nie wiedziałem, że aż takie #!$%@? na tym czymś jest. Już #!$%@?ąc od tego czy warto iść na studia czy nie - jeden rabin powie tak, drugi nie(poziom nauczania na polskich uczelniach to inny temat) - to śmieszy mnie gość, który liznął semestr i studia to be. Sam na studia poszedłem 2 lata później niż wynikałoby to z mojego wieku, ale poszedłem z chęcią, w międzyczasie pracując w branży jako programer i uważam, że studia były zajebiste i dużo się nauczyłem. Ale może to też specyfika uczelni bo nie uczyłem się JEDNEJ Z LESPZYCH POLSKICH UCZELNI TECHNICZNYCH, gdzie jest 1000 ludzi na roku i dla prowadzącego jesteś numerem z indeksu. Poza tym studia informatyczne != bycie programistą.

#informatyka #programowanie #gownowpis
  • 4
@pepepanpatryk ja naprawdę chcialbym żeby studia były zajebiste, bo wydaje mi się że naprawdę mogą być świetne jeśli się ma dobra uczelnie. Ja zmarnowałem 5 lat na polibudzie i ciężko mi polecac ludziom studia. Ciekawe czy za granicą jest coś lepiej, może tak
@alkb: nie masz mi czego zazdrościc. Sam pracuje za granica i liczył się w rekrutacji tylko skill. Jeśli masz paroletnie doświadczenie to 5 lat doświadczenia > mgr inz.