Wpis z mikrobloga

@Pietrek96: Nie wiem ile tam wynosiła połowa, ale załóżmy, że te 1144 zł. Meksykano z tego co wspomniał to najprawdopodobniej rozlicza się podatkiem liniowym z tytułu prowadzenia pozarolniczej działalności gospodarczej, którego stawka wynosi 19%. 1144 zł - 19% podatku = 926,64 zł. Od 926,64 zł odejmijmy opłaty za prąd - 865,13 zł i wyjdzie nam 61,51 zł. Tyle powinno się należeć knurowi. Meksyk powiedział, że da mu 130 złotych, czyli połowę
@Dusha: a Tobie się #!$%@? CIT z PITem :) A co do działalności, to jeżeli nie ma to przypuszczam, że rozlicza się w inny sposób, to będą inne wyliczenia, co nie zmienia faktu, że na pewno się rozlicza, bo przy jego dochodach US już dawno by się #!$%@?ł.
@TRAUMA_TEAM: Tak można jak się coś zarobi raz na kwartał a nie w takim przypadku jak jutuber otrzymujący z tego stały dochód, codziennie nagrywający materiały i do tego będący zarejestrowany jako bezrobotny dla ubezpieczenia...
@Dusha: to napisałem, że może się rozliczać w inny sposób, nie wiem jak to wygląda w przypadku kasy z yt i donejtów, bo się nie zagłębiałem w to, ale podatki w jakiś sposób na pewno płaci, bo jakoś nie widać, żeby miał problemy z US.