Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rtveuroagd #kuchnia #remont

Hej, jestem aktualnie prawie na finiszu remontu, i zauwazylem ze jest obecnie promocja na eurtvagd ze 5 produkt jest 80% taniej. I teraz pytanie, czy warto się jarac i kupowac cos teraz i gdzies przetrzymac te sprzety? (Cala kuchnie bede miec nowa wiec wszystkie sprzęty potrzebne) Czy moze to nie jest taka super promocja? Czy pod koniec lutego/początek marca bedzie cos lepszego?

Co byscie doradzali, a moze macie inne sugestie?
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@phoez: zazwyczaj nawet po przecenach na allegro dalej taniej. Dodatkowo kupując przez Internet masz zawsze 14 dni na odesłanie bez podawania przyczyny, stacjonarne nie
@phoez: Ta promocja jest często i nie tylko w Euro, ale i np. MediaExpert. Jeden pies, chyba że wyjątkowo dobrze trafisz. Ja kupowałem wszystko do nowego domu i świadomie zrezygnowałem z takiej promocji, bo kupując te same sprzęty, tylko każdy w innym sklepie wychodziło i tak taniej. Może ja po prostu akurat trafiłem w takie produkty, a Tobie kalkuluje się lepiej po promocji, ale żeby to sprawdzić radziłbym po prostu przeliczyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ugly_fatman: w sumie sluszna uwaga, a sa jakies sprzety na ktore warto zwrocic uwage? Nie znam sie kompletnie, i takie wstepne sugestia, lista by pomogla
@phoez: To jest raczej mega indywidualne, zależy czego potrzebujesz. Mogę Ci przekazać moje jakieś spostrzeżenia, ale będą subiektywne. Jeśli jakieś potrzeby mamy wspólne, to chętnie doradzę, ale to tylko z praktyki zakupowo-użytkowej, a nie z jakiejś realnej wiedzy :-)

Moja lista:
1. płyta indukcyjna
2. zmywarka
3. lodówka
4. piekarnik
5. mikrofalówka
6. ekspres ciśnieniowy
7. okap
8. pralka
9. suszarka
10. czajnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@phoez: Jedyne co w sumie mogę w ciemno polecić, to szukać zmywarki z metalowym dnem, bo plastikowe kończy się wymianą zmywarki po niefortunnym upadku noża. Podobnie okap, wyjmowana tacka na filtr to spoko ułatwienie przy czyszczeniu tego syfu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ugly_fatman: dzieki! A jak ten dual cook, faktycznie sie sprawdza? Szukam czegos zeby ograniczyc ilosc sprzetow(chce bez mikrofalowki). I raczej nie pieke dużo
@phoez: Są niby piekarniki z funkcją mikrofali, ale ja słyszałem tylko same źle opinie, dlatego się nie zdecydowałem.

Dual cook (przynajmniej ten od Samsunga) sprawdza się bardzo - wstawiasz sobie podziałkę i pieczesz w dwóch różnych trybach. Nie wiem czy da się tak jak na reklamach pięć jednocześnie szarlotkę i rybę, bo nie próbowałem, a i trochę wątpię, ale faktycznie rzeczy potrzebujące różnej długości i temperatury pieczenia jak frytki + ryba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phoez: co chwila jest gdzieś podobna promocja. I wcale nie jest taniej w necie jak ten wyżej sugeruje. Mi wyszło z takiej promocji 1k taniej niż najtaniej w necie.
@phoez w euro co jakiś czas jest ta promocja woec radzę się wstrzymać, jeśli nie potrzebujesz sprzętu na już. Po pierwsze, masz dłużej gwarancję, po drugie w euro duże sprzęty agd można oddać rozpakowane w ciągu 14 dni lub 30 jeśli masz konto euro (rozpakowane, w żadnym wypadku używane lub uszkodzone). Jak kupisz teraz a za 3 mies wyjdzie, że jednak okap 3 cm za szeroki i nie pasuje to sorry, ale