Pamiętam czasy, kiedy telewizor, lodówka czy pralka potrafiły działać kilkanaście/kilkadziesiąt lat bez większych problemów. Jak coś się zepsuło, to często wystarczyła wymiana jednej części i sprzęt działał dalej.Niczym lodówka Mińsk u babci na wsi, która stoi od czasu rozpadu Jugosławi XD.
Dziś mam wrażenie, że wiele urządzeń jest projektowanych tak, żeby po kilku latach zaczęły sprawiać problemy albo zwyczajnie przestały się opłacać do naprawy bo przecież gwarancja się skończyła i kupuj nowe.
Dziś mam wrażenie, że wiele urządzeń jest projektowanych tak, żeby po kilku latach zaczęły sprawiać problemy albo zwyczajnie przestały się opłacać do naprawy bo przecież gwarancja się skończyła i kupuj nowe.































Jaki ekspres do kawy do Americany, białej i cappucino?
Budżet do 3k
Dzięki