Mirki,

Jaki ekspres do kawy do Americany, białej i cappucino?

Budżet do 3k

Dzięki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam czasy, kiedy telewizor, lodówka czy pralka potrafiły działać kilkanaście/kilkadziesiąt lat bez większych problemów. Jak coś się zepsuło, to często wystarczyła wymiana jednej części i sprzęt działał dalej.Niczym lodówka Mińsk u babci na wsi, która stoi od czasu rozpadu Jugosławi XD.
Dziś mam wrażenie, że wiele urządzeń jest projektowanych tak, żeby po kilku latach zaczęły sprawiać problemy albo zwyczajnie przestały się opłacać do naprawy bo przecież gwarancja się skończyła i kupuj nowe.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam czasy, kiedy telewizor, lodówka czy pralka potrafiły działać kilkanaście/kilkadziesiąt lat bez większych problemów. Jak coś się zepsuło, to często wystarczyła wymiana jednej części i sprzęt działał dalej.Niczym lodówka Mińsk u babci na wsi, która stoi od czasu rozpadu Jugosławi XD.


@kolicuch: Telewizor z dupą bez hdmi i chromecasta, lodówka ze słabą wydajnościa i dużą prądożernością, pralka typu Frania.

Sam se k---a używaj takich sprzętów, mój czas i święty spokój
  • Odpowiedz
Mirki,

Wybieram się na kawalerski natomiast nie będzie tam TV a zapewne fajnie byłoby obejrzeć mundial.

Czy jest jakiś godny polecenia przenośny projektor 70-80 cali którego podłączę do MacBooka?

Nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: Tej nie znam, ale mając inną z którą miałem problem zalałem gorącą wodą z płynem do mycia naczyń, pomoczyłem z pół godziny i jakoś rozruszałem. Powodem blokady był brud wewnątrz mechanizmu (niewidoczny). Czy u ciebie pomoże - nie wiem.
  • Odpowiedz
@dzieju41: jak coś się nierusza a powinno to WD40 albo jakiś spray z czyscidlem na bazie alkoholu nawet taki contactx do elektroniki żeby odparował bo nalejesz tam wody może i ruszy to ale jak jest tam jakiś metalowy mechanizm to zezre go rdza i rozwali się na amen
  • Odpowiedz
Kupował ktoś z Was jakiś produkt apple w oleole? Apple twierdzi że oleole nie jest ich autoryzowanym sprzedawcą ale rtv euro już jest. To bez sensu bo to jest ta sama firma - euro-net. Okazuje się że Apple nie ma listy autoryzowanych sklepów internetowych, tylko stacjonarne. Ich wyszukiwarka na www jak i lista która ma pracownik na infolinii nie zawiera NIPu czy nazwy i adresu firmy z fv tylko sklep fizyczny, odział..
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę o poradę, bo jestem zielona w temacie. Szukam telewizora około 48/50 cali. Telewizor do salonu, który jest bardzo jasny. Budżet maks 4500 zł. Czytam o qledach, mini ledach. Potrzebuję pomocy xd #telewizory #tv #rtveuroagd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Vadzior: Będzie z dość bliskiej odległości plus telewizor wisi na ścianie, a jeżeli będzie większy to będzie wystawal poza ścianę (ściana oddzielająca salon od jadalni)
  • Odpowiedz
Byłem na rozmowie w rtv euro agd i oferują przez pierwsze pół roku 4700 brutto plus 200 zł gwarantowanej premii. Po półrocznej umowie o pracę podpisuje się na rok i znika gwarantowana premia i zostaje już tylko opcja zarobienia więcej z tej sprzedażowej. Podstawa niższa niż najniższa krajowa na UOP. To jest w ogóle legalne?

#praca #rtveuroagd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miruny,

Nie znam się kompletnie na TV a potrzebuję kupić rodzicom jakiś 55 cali w budżecie 2500-2800.

Do czego??

Telewizja,Netflix
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przestrzeń między lodówką a zabudową zgodna z zaleceniami czy na styk?
Mam miejsce 190 cm wys 91.5 szer na lodówkę wolnostojąca (wokół jest zabudowa meblowa).

- Czy mogę kupić lodówkę 190 cm x 90.8 tego typu https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/lodowka-haier-hcr5919ehmb-side-by-side-190cm-kostkarka-dystrybutor-wody-szczotkowana-czern
- Czy jednak musi zostać luz i lepiej kupić coś takiego? https://www.lg.com/pl/lodowki/lodowki-multidoor/gmg860epbe/ (178.7 x 83.5 cm?).

W
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ly000: fizyki nie oszukasz, lodówka będzie mieć problem z odprowadzaniem ciepła. Czy będzie działać? Tak, ale głośniej i zje więcej prądu. No i będzie eksploatowana ponad normę.
  • Odpowiedz
Depilator dla kobiety szukam.

Cześć może jakaś kobieta poleci jakiś depilator "laserowy" dla kobiet w granicach tak 1000 złotych +/-.

Nie znam się totalnie na tym, szukam żonie na prezent.
Jest trochę tych depilatorów, ale ogólnie mają mało opini takie depilatory, lub jak mają to mieszane opinie nawet te co kosztują koło 2tys typu Philips.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomek0304: Też jestem ciekawy bo opinie wśród znajomych są skrajne, jedni chwalą jakieś lumy od pfilipsa, a inni podobnie jak @telemach20 mówią, że użyli raz i szafa
trochę z tym schodzi i trzeba mieć cierpliwość i konsekwencję no i typ włosa ma znaczenie, łatwiej usunąć te ciemne, duże i widoczne, a gorzej sobie radzą z tymi malutkimi i jasnymi typu meszek

ale sam chętnie poznam więcej opinii bo od
  • Odpowiedz
Mirki, który sprzęt AGD lepiej kupić do chałupy? Hisense czy Electrolux? Dlaczego wybieram markami? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba dlatego że te dwie marki są najpopularniejsze w Media Expert. Sam bym chyba wybrał HISENSE, bo ma lepsze "bajery", ale Electrolux ma (chyba) ma lepszą renomę. A i nie wciskajcie mi szajsunga - miałem zmywarkę, lodówkę i telewizor - nigdy więcej.

Piekarnik HISENSE BSA6634PBG8 Elektryczny parowy Czarny A+ ConnectLife, Termosonda, Pyroliza
Płyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach