Wpis z mikrobloga

Dzień 109/135
Zaczynamy od dorzucenia kolejnych 7 zestawów do puli.

#legodamwa <-- pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy #lego
Lista z moimi zestawami: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Zestaw 42056 911 GT3 RS już pokazywałem: 28. Natomiast dzisiaj dołącza do niego kolejne Porsche - 911 RSR. Które lepsze waszym zdaniem?

Technic 42096
Pojawił się w 2019
1580 elementów
Cena katalogowa: 699,99 zł

#gownowpis #porsche
źródło: comment_DrgZ3a4fQFmP2ISqtukpRuRNylZNh5RD.jpg
  • 19
@damw No tych dwóch nie ma co porównywać, bo chyba tylko logo Porsche jest wspólne. Ilość elementów i skala jest całkiem inna. 42096 ma odpowiednika z inną karoserią - 42077. Na kanale yt RacingBrick było porównanie tych dwóch.
posiadam 42096 jednak 42056 wygląda 10 razy lepiej


@wrobel28: też tak mi się wydaje, ale i tak chciałem mieć obydwa :)

@damw: gdzie zamawiasz zestawy?


@Bialatrytytka: w różnych miejscach. Najwięcej na allegro i amazon.de, ale niektóre kupowałem na amazon.co.uk, amazon.com oraz amazon.fr, zamawiałem też w bonito.pl (tutaj całkiem sporo wziąłem), bezpośrednio ze strony shop.lego.com (tutaj głównie Brickheadz, bo na te zestawy i tak zniżek najczęściej nie ma, a jak
@damw: jeżeli za pomarańczowego dałeś mniej niż 1000 zł, a za białego mniej niż 400 zł to oba mogą być. 42096 jest mało skomplikowany i ubogi i trochę dziwnie skonstruowany
jeżeli za pomarańczowego dałeś mniej niż 1000 zł, a za białego mniej niż 400 zł to oba mogą być. 42096 jest mało skomplikowany i ubogi i trochę dziwnie skonstruowany


@Qullion: 930 za 42056 z wysyłką, 380 za 42096 z wysyłką. Więc chyba mogą być ceny ( ͡ ͜ʖ ͡)
@dobrzecisiewydaje on tego nie uklada. robi zdjecia wstawia opis i chowa do szafy.


@Shewie: za przeproszeniem #!$%@? cię obchodzi co robię z moimi zestawami. Mogę je równie dobrze #!$%@?ć w kontener na plastik jak będę miał ochotę. #!$%@?łeś się jakiś czas temu do tego i ciągle nie możesz przestać się czepiać. Wrzuć mnie na #czarnolisto (masz nawet osobny tag do tego) i będziesz miał spokój