Wpis z mikrobloga

Właśnie kłócę się z dziewczyną. Ona w porywie złości tak trzasnęła drzwiami zamykając się w pokoju że wypadł bolec z zawiasu i spadły drzwi. Kłótnia nie kłótnia ale jesteśmy w domu jej rodziców i drzwi naprawić trzeba. Ona zła na mnie #!$%@?ła nie żebym się nie dotykał bo ja cytując "nawet nie masz pojęcia jak te drzwi działają" xD
Po 15 minutach walki oparła drzwi o ścianę i jebla tym bolcem w kąt pokoju. Myślę sobie, to moje 5 minut, przyszedłem, wsadziłem bolec od zawiasu w obejme, obejmie wytłumaczyłem przy pomocy młotka że na ten bolec mocniej trzymać, założyłem drzwi i w ten oto sposób upokorzyłem swoją dziewczynę udając lepszego XDDDD

Specjalnie #!$%@?łem 10 lat w budownictwie żeby akurat tego dnia upokorzyć dziewczynę którą znam 4 lata.

Jestem najgorszym chłopakiem na świecie, #rozowepaski nie wiążcie się z robolami

#logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie #heheszki
  • 49
@Mawak: mój kumpel przekazał mi kiedyś złotą myśl na całe życie, którą się tylko podzielę: jak focha się, to znaczy, że jej zależy. Jak się nie focha, to znaczy, że ma to już wszystko w nosie (albo d.upie).