Wpis z mikrobloga

Właśnie kłócę się z dziewczyną. Ona w porywie złości tak trzasnęła drzwiami zamykając się w pokoju że wypadł bolec z zawiasu i spadły drzwi. Kłótnia nie kłótnia ale jesteśmy w domu jej rodziców i drzwi naprawić trzeba. Ona zła na mnie #!$%@?ła nie żebym się nie dotykał bo ja cytując "nawet nie masz pojęcia jak te drzwi działają" xD
Po 15 minutach walki oparła drzwi o ścianę i jebla tym bolcem w kąt pokoju. Myślę sobie, to moje 5 minut, przyszedłem, wsadziłem bolec od zawiasu w obejme, obejmie wytłumaczyłem przy pomocy młotka że na ten bolec mocniej trzymać, założyłem drzwi i w ten oto sposób upokorzyłem swoją dziewczynę udając lepszego XDDDD

Specjalnie #!$%@?łem 10 lat w budownictwie żeby akurat tego dnia upokorzyć dziewczynę którą znam 4 lata.

Jestem najgorszym chłopakiem na świecie, #rozowepaski nie wiążcie się z robolami

#logikarozowychpaskow #zwiazki #zalesie #heheszki
  • 49
upokorzyłbyś ją dopiero, jakby cię poprosiła, żebyś te drzwi naprawił. a tak to wyszedłem z ciebie cuck. ona rozwaliła drzwi, a ty grzecznie za księżniczkę posprzątałeś.

@wooster już myślałem że nie przeczytam na tym portalu głosu rozsądku xD jeszcze inne cucki będą go pocieszać
@AlienFromWenus: A to już swoją drogą, że to wywlekanie problemów w związku na wykop xD
Ale sam ten tekst wspomniany, że specjalnie coś zrobił itd. to raczej sarkazm na całego. "Robisz to specjalnie" kiedy akurat nic takiego w planach nie było, więc sarkastycznie dodaje, że na 100% specjalnie, na tej zasadzie