Wpis z mikrobloga

Poprzednie #rozdajo cieszyło się dużym zainteresowaniem. Lecimy jeszcze raz. ;) Pomka REEG już dotarła do @Roofy

Obecnie pompka to produkt tygodnia i jest na dobrej promce za 199 zł. -> Reeg Air Pump PRO

REEG Air Pump PRO - jest to obecnie najlepsza pompka tego typu. Pompuje 2 razy szybciej i ma 2 razy większą baterię od innych pompek tego typu np. #xiaomi. Pompką można pompować: #rower 30x #samochody 3-5x #motocykle 13x #pilkanozna 88x . Ma też wbudowany port USB-A (pełni funkcję powerbanku) i 2 mocne diody(latarka).

Zapraszamy do zabawy. W komentarzu napiszcie dlaczego bardzo potrzebujecie tej pompki :)

Wyniki jutro, o 15 ;)

#cebuladeals
HNDelectric_pl - Poprzednie #rozdajo cieszyło się dużym zainteresowaniem. Lecimy jesz...

źródło: reeg-pompka-elektryczna

Pobierz
  • 95
@HNDelectric_pl: 2 lata temu jak kupiłem rower i wybrałem się na wycieczkę 30 km od domu to złapałem gumę. Miałem tylko małą pompkę która mieściła się w torbie podsiodłowej. Podróż powrotna wyglądała tak: 1,5km, pompowanie, 1,5km pompowanie. Co ja bym wtedy dał za takie cudo :)
@HNDelectric_pl: bo ostatnim razem jak potrzebowałem pompki, to miałem taki badziew, że zamiast spać pod namiotem na materacu, to gnieździłem się w aucie, bo nie szło nic napompować. A wtedy pojechałem Swiftem.