Wpis z mikrobloga

"Naucz się flirtować" + wszystkie poradniki "jak wyrwać laskę?" to zaprzeczenie rozumu i godności człowieka. Z kolei "bądź sobą" jest nieskuteczne, bo działa tylko wtedy, kiedy twoje cechy osobowości są atrakcyjne.

Flirt to pajacowanie. Zachowywanie się w pewien sposób, aby zwrócić uwagę - polega na podtekstach, niewielkiej ironii, zainteresowaniu okazywanym poprzez... pozorny brak zainteresowania. Głupie to zupełnie. A że skuteczne? Tym bardziej mnie to #!$%@?.

No bo jeżeli zagaduję do kogoś normalnie, bez typowego poradnikowego flirtu, to efektów oczywiście nie ma - bo laska ma w głowie konwencję społeczną flirtu wpisaną jako kuźwa gody i zaloty, a normalną rozmowę nie. W normalnej rozmowie nie patrzy na faceta jako potencjalnego partnera. A przy flirtowaniu tak.

Jeżeli zastosowałbym flirt i... on by zadziałał, to wcale bym nie był zadowolony. Ba, byłbym zażenowany, że moje pajacowanie działa xD I patrzyłbym z wyższością na tą różową, że się na moje pajacowanie nabrała. A tfu. Na intelektualną rozmowę przecież by nie poleciała (nudziarz i creep). Nauczenie się flirtu to zdobywanie partnerki poprzez wyuczone schematy zachowania, które uważam za kretyńskie i nieracjonalne.

Także już wolę MGTOW niż nauczenie się flirtu.

#logikarozowychpaskow #przegryw #podrywajzwykopem
  • 19
@Reflexiej123: #!$%@? wiesz w nogach śpisz. Wszystkie praktycznie gatunki w określony sposób zdobywają partnerki. Tańce godowe, wygląd, śpiew czy ludzka bajera. To jest wszystko naturalne. Jeśli tego nie ogarniasz to jesteś najniżej w łańcuchu pokarmowym. Społeczeństwo cię zje i wysra bo nie potrafisz nawet tak podstawowych funkcji jak zdobywanie partnerki i rozmnażanie się. Flirt to nie głupie teksty wyuczone na pamięć tylko to jest sztuka ale beta tego nie zrozumie i
Naucz się flirtować" + wszystkie poradniki "jak wyrwać laskę?" to zaprzeczenie rozumu i godności człowieka


@Reflexiej123: otóż to, nie ma żadnego podrywu i uwodzenia, jest tylko pajacowanie i #!$%@? szajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z kolei "bądź sobą" jest nieskuteczne, bo działa tylko wtedy, kiedy twoje cechy osobowości są atrakcyjne.


@Reflexiej123: osobowość ma bardzo marginalne znaczenie dla różowych paskinów, "bądź sobą" działa wtedy, kiedy jesteś atrakcyjny
Jeśli tego nie ogarniasz to jesteś najniżej w łańcuchu pokarmowym. Społeczeństwo cię zje i wysra bo nie potrafisz nawet tak podstawowych funkcji jak zdobywanie partnerki i rozmnażanie się.


@NinjaAssassin: jak kwikłem XD. Sugerowanie, że ktoś sobie w życiu nie poradzi bo go lochy nie chcą i chce zachować rigcz zamiast pajacować jak debil bez sensu, bo i tak zarucha przystojniejszy kolega, a nie pajac.
Zdobywanie - ja #!$%@? jaki bluepill, zdobyć
@TestoDepot: Widać że bark seksu owocuje u ciebie tym że ci sperma tak uderza do mózgu, że antagonizujesz kobiety. Posiadanie pięknej i mądrej kobiety to jedna z najlepszych rzeczy na świecie. Nie oszukujmy się, większość starych kawalerów to niedojdy życiowe. Na to może sobie pozwolić taki DiCaprio bo i tak zarucha nie mając żony. W twoim #!$%@? wyobrażeniu rzeczywistości laski lecą tylko na przystojnych i bogaty a same są warte jak
@Reflexiej123 niby sie z Tobą zgodze - te poradniki to jarmarczna psychologia, która na dodatek działa tylko w przypadku bardzo przystojnych facetów.

Ja sie staram być sobą. Ale czy z randki wyjdzie cokolwiek widac w ciągu pierwszych minut. A jak ma nie wyjść to staram sie chociaż dobrze bawić, skoro i tak dziewczyna jest mną bardzo niezainteresowana.

No i zauwazylem dziwna korelacje między ubiorem o dalszymi spotkaniami. Prasuje koszule i ubieram jakąś
Także już wolę MGTOW niż nauczenie się flirtu.


@Reflexiej123:
Różne etapy MGTOW

Mężczyzna, który „wybierze własną drogę” nie może od razu ogłosić, że jest „wyznawcą” MGTOW, ponieważ cała filozofia ma kilka etapów/poziomów.

Poziom 0 – świadomość sytuacyjna – mężczyzna przyjmuje ideę, że równość płci jest kłamstwem i propagandą.

Poziom 1 – odrzucenie długotrwałych związków – mężczyzna odrzuca długotrwałe relacje, kończy długi związek, odchodzi od żony, ale nadal uczestniczy w krótkotrwałych relacjach
@Reflexiej123: Jeśli chodzi o podryw, to jesteśmy jak zwierzęta, bo chcemy osiągnąć to co zwierzęta i tutaj każdy zwierzak musi okazać swoje zaloty, a to kim jesteś jak ty mówisz to ten typ zwierząt "upośledzonych", które się nie powinny rozmnażać, ponieważ nie jesteś w stanie polepszyć swój gatunek