@Typeria: Stilian Petrov bardzo jeszcze mi zapadł w pamięci z tego Celticu oraz jego późniejsza walka z białaczką. W sezonie 06/07 przyszedł Jan Vennegoor of Hesselink, którego polski internet nie lubił, bo zaczął strzelać więcej niż Żuraw. Fajne czasy. Zawsze Celticiem wygrywałem LM, bo był najlepszą ekipą do wyboru dla nowego trenera w FIFIE 2005, gdzie jeszcze wolne strzelało się z celownikiem prosto w okienko.
@mlodymedyk: jeszcze John "Jonny" Hartson tam był, co ciekawe również zmagał się później z nowotworem. Żuraw w sumie zapadł na jeszcze poważniejszą chorobą - wszedł w politykę :P Petrov - pamiętam jak dziś! - jako jeden z nielicznych zawodników tamtego Celticu miał w Fifie 2005 zrobionego game face'a, od razu się lepiej nim grało :D o, jeszcze Brazylijczyk Juninho Paulista, no była paka niezła :) chociaż nostalgia robi swoje :P
@Typeria: Z późniejszych lat zapamiętałem Scotta McDonalda. Pamiętam, że kilka ładnych bramek zaliczył. Najlepsze wspomnienie to chyba mecz z United. Wtedy takie teksty w internecie to był kosmos jak nie mieliśmy Lewego, Milika, Zielińskiego, Krychowiaka i innych grających na wysokim poziomie.

Artur Boruc obronił rzut karny Louisa Sahy w 89. minucie meczu, a Celtic wygrał z Manchesterem United 1:0 i awansował do 1/8 finału.

Boruc musiał we wtorek interweniować trzykrotnie w
@Typeria: o czlowieku... pamietam te kompilacje parad Boruca na yt, i mecze kadry i celticu w LM ogladane z Borucem w skladzie, piekne czasy

W glowie mi utkwilo jak Celtic gral z Milanem i wygrywali 1:0, 86 minuta, seedorf strzela z wolnego w okienko, Boruc wyciaga i operator pokazuje na maxa #!$%@? Ancelottiego, cos pieknego :D
@Typeria Maloney miał papiery na duże granie, ale strasznie konutzjogenny. Tak samo McGeady, w stylu mega podobny do Robbena. To była niezła ekipa, ale obronę mieli tragiczną, tam był jeden niezły obrońca, nie pamiętam nazwiska, stary Szkot.