Wpis z mikrobloga

@ania-nowak1231: Dzięki. Ogólnie to jest teraz mega okazja na gpw brać spółki, które będą przyszłymi gwiazdami. Quercus, R22, Eurotel i parę innych, tylko że już jestem zapakowany w inne pozycje i nie mam wolnych środków. Tylko patrzę jak rosną i smutno mi xD
@rozregulowany_kaloryfer: A analiz, trendów, raportów, planów tychże spółek, akwizycji i dotychczasowych wyników. Podobnie jak z enterem- kto wyczuł i się zapakował odpowiednio wcześnie to zrobił 100% zysku, jak nie więcej.
@Budo No dobra, oczekiwałem chociaż skrótowego opisu, bo spółki dla mnie obce. A te "parę innych" to które? Generalnie szukam właśnie jakiejś fajnej spółki do wejścia, a pomysłu nie mam. Siedzę na certyfilatach teraz, i ostatnio nie trafiam z kierunkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@rozregulowany_kaloryfer: Ja nie jestem tu, żeby trzymać ludzi za rączkę, nai też nie jestem żadnym specem... giełda to research i sam musisz podejmować decyzje i szukać źródeł. Jak chcesz wiedzieć więcej, to podłącz się do jakiegoś inwestorskiego community i wtedy będziesz mógł sam wyławiać dobre spółki do wejścia. Fajni ludzie siedzą na portalu analiz na przykład, można się wiele nauczyć i poczytać analizy spółek, które potencjalnie są dobrymi kandydatami.