Wpis z mikrobloga

Zabieram się za zakup małego zestawu do pokoju 20m2. Moje stare modecomy już kończą swój żywot i przydałoby się je wymienić. Szukam czegoś co mogę podpiąć pod kompa, postawić obok tv, słuchać z nich muzyki, oglądać yt itp. Czyli do użytku codziennego, ale zależy mi na tym żeby głośno grały. Mam nieduży pokój i siedzę ok 3 m od telewizora. I teraz rozważam opcje z budżetem 1000 zł:
- kupić jakieś edifiery do 600 zł;
- aktywne monitory z br, na przykład FOSTEX PM0.4C z kontrolerem
- dopłacić do wzmacniacza i głośników pasywnych ale tu jestem zielony i nie wiem czy w ogóle ma to sens w mojej sytuacji
Możecie coś poradzić? Pozwolę sobie zawołać mirka @Ojezu
#audio #glosniki #pytanie
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Opti: transonic life 300 + no wzmacniaczy mam trochę do wyboru :) . Może Sony ta-fe370 lub Kenwood ka-550d. W budżecie też się zamkniemy. Mam jeszcze kanadyjskieenergy 2.1e z większych i one bardzo podobnie do nie których infinity graja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ojezu dzięki za propozycje. Kusi taki zestaw za te pieniądze. Tylko nie wiem czy tak duże głośniki będą dobre do małego pomieszczenia. I też myślałem czy do tego wzmacniacza podłącze wszystko co potrzebuję, czyli tv i kompa jednocześnie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opti: dla mnie to są małe kolumny :). Ja zazwyczaj ostatnio u siebie korzystam na 16m2 z wigo WB 70 lub telefunken tl 800 .