Wpis z mikrobloga

@greyson: bycie zaniedbanym, śmierdzącym, otyłość, chodzenie w jednej koszulce tydzień świadczy o bardzo słabym charakterze. Jak ktoś nie dba o siebie w tak podstawowych kwestiach to o innych też nie będzie.

Poza tym nie zrozumiałeś żartu.
@Pierorzek

>bycie zaniedbanym, śmierdzącym, otyłość, chodzenie w jednej koszulce tydzień świadczy o bardzo słabym charakterze.


zgadzam się. jak to się ma do mema? bo ja tu widzę dwóch gości, z których jeden przegrał na loterii genetycznej, a drugi zgarnął całą pulę.

>Poza tym nie zrozumiałeś żartu.


doskonale zrozumiałem. bawi mnie tylko wytykanie wyglądu "wykopowym przegrywom" i jednocześnie przekonywanie, że wygląd nie ma większego znaczenia dla atrakcyjności, a problemem przegrywów jest okropny charakter.
@greyson: w żaden sposób nie przegrał na żadnej loterii. Nie ma zakoli, nie jest uposledzony, nie łysieje, ma przepiękny kształt nosa rodem z katalogu chirurga. Nawet uszy mu nie odstają.

Jest brzydki przez tłuste włosy ułożone w niepasującą mu fryzurę (ta przyklejona do czoła grzywka) i otyłość. Gdyby schudł i poczytał trochę o zależności między kształtem twarzy a włosami, gdyby zadbał o higienę, ubrał się jakoś fajniej, zrobił normalną minę i