Wpis z mikrobloga

-> poswiece dla was czas
-> zauwazylem moje bledy
-> brzydze sie kim bylem
-> jest mi wstyd
-> NIE PRZYZNAL SIE DO BYCIA BISEKSEM
-> duzo znajomych chce mu pomoc z praca
-> musze odbudowac bledy
-> NIE MAM ZARZUTOW DO MARLENY XD
-> live z marlenka / wodka juz nie bedzie NIGDY.
-> 57 kilo analniaka XDDDDD
-> ma swietna erekcje bez alko XDXDXD
-> agnes nie ma nagran z bolcowania
-> ogolnie nudy

analniak nie ma kontaktu z agnieszka i marlenka, ale moze kiedys ("jesli to uzna za stosowne") to je przeprosi xD takze agness, zapomnij o swoim hajsie. w prawie wszystkich osrodkach sie nie przeklina, ale widac, ze 3 tygodnie straponowi nie zmienily gadki. leczenie alkoholizmu rozkminial od przerzucenia sie na ziolo. mitoman jedzie na duposcisku, ta terapia mu nic nie da, im dluzej go slucham tym bardziej sie utwierdzam w przekonaniu. nic nie zmienil i nic nie zmieni w sobie w takim czasie, jeszcze go korcilo zeby pobluzgac kogos xd
ale najbardziej przerazajace sa te ameby ktore mu chca jeszcze pomagac i wierza, ze sie ten zjeb naprawi. nic tego, mitoman wychodzi w marcu, zregenerowany i wypoczety. oby tylko polmos wyrobil z produkcja.

#analnemity
#biseksualnymitomananalny
#rafatus
#patostreamy
  • 1
@decadence: zime przesiedzi, wyjdzie na wiosne. jakiś łoś mu pomoże, zrobi 2-3 streamki z wódki, kupi audi za 1000 zł i będzie spał w nim z marlenką ew. wynajmował budy dla psa za 20 zł nocka jak ostatnio. i tak do grudnia, wtedy rozstanie i odwyk...i tak się kręci już 2gi rok