Wpis z mikrobloga

W środę nagrywałem wspomnienia Pana Mariana Hanasza z pracy na PKP.
3 godziny bardzo ciekawych wspomnień związanych z odbudową węzła Warszawa, EKD i SKM Trójmiasto (głównie EW90).

dodaj do obserwowanych tag #swiadkowiehistorii do obserwowanych. Z jego pomocą będę informował Ciebie o nagraniach i pracach nad moim projektem kanału na YouTube.

#swiadkowiehistorii #kolej #kolejnictwo #historia #prl
Pobierz bisu - W środę nagrywałem wspomnienia Pana Mariana Hanasza z pracy na PKP. 
3 godzin...
źródło: comment_50BVPCjCfzMnfFc06zHIG5wY2Zq1qwhQ.jpg
  • 7
Jak idą prace nad filmem o SM42?


@choochoomotherfucker: obecnie czekam na rozmowę z panem Andrzejem Jaroszewiczem, który pisał swoją pracę dyplomową o SM42. Jestem w połowie lutego umówiony z panami konstruktorami z Warszawy i Cegielskiego.

Mamy dzwonić też do ONCF aby uzyskać zgodę na filmowanie DG200 w Maroku. Postaram się o kontakt do kolejarzy z Maroka, którzy pracowali na tych maszynach.

Zaś w najbliższy wtorek nagrywam w Hucie Katowice + wywiady.
bo ciekawy kontent tworzysz :


@Intelektualista: zastanawiam się czy nie będę nagrywał ujęć z rekonstrukcji tych wspomnień z wojny. Niestety kwestia pieniędzy bo nikt nie będzie grał za darmo.
Więc filmy będą się ukazywały gdy uzbieram odpowiednie środki na rekonstrukcje + postprodukcję ;)

Raczej Patronite odpada bo nikt nie chce wspierać takiej działalności. Zaś w Stalowej Woli "krytykowali" za prośbę wsparcia wyjazdu do Libanu i postanowiłem, że będę swoje hobby realizował