Wpis z mikrobloga

Czołem Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem ale tym razem chciałbym się zwrócić także do ekspertów spod tagu #perfumy którzy codziennie dostarczają cennej inspiracji do poznawania nowych zapachów.

Znalezienie idealnych perfum jest trudne i wymaga czasu, a niekiedy także niestety wielu nietrafionych zakupów, bo niby zapach nam siadał, a później się okazało, że na skórze układa się jak w Blok Ekipie, czyli średnio. Istnieje jednak jeden prosty sposób na to, by praktycznie od razu wiedzieć którym perfumom warto dać szansę, a które lepiej jest odpuścić, żeby się nie rozczarować. Chodzi o...


Więcej na temat tej metody przeczytacie w najnowszym artykule na blogu i posłuchacie w filmie na naszym kanale. Ze względu na jego poradnikowy, praktyczny charakter postanowiłem umieścić go w wykopalisku:

https://www.wykop.pl/link/5318537/nie-trac-czasu-w-perfumerii-wiedz-jak-szybko-wybrac-idealny-meski-zapach/

Tradycyjnie pozwolę sobie zawołać członków tagowej gwardii, na których zawsze mogę liczyć w potrzebie:

@Mroczny_Pyton @secret_passenger @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed @WLADCA_MALP

Jak i wszystkich tych, którym ten materiał przypadł do gustu do wsparcia dzieła wykopywania go na stronę główną. Liczę, że stanie się dobrym drogowskazem zwłaszcza dla tych osób, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z fascynującym światem perfum. A że taki jest, to chyba nikogo specjalnie przekonywać nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie swoje ulubione zapachy, które moglibyście z czystym sumieniem polecić? Dajcie znać w komentarzu, koniecznie z opisem co jest w nich szczególnie fajnego.

Pozdrawiam serdecznie!


#ubierajsiezuszatym #menswear #poradnik #zainteresowania
UszatyBloger - Czołem Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem ale tym razem chci...

źródło: comment_PyHSKfgZEPZi6KmcooTTW8gtw56u9S53.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UszatyBloger: ja mam kilka ulubionych

- echo Davidoff - zdecydowanie dobry na zimę i jesień
- Chanel Allure Sport - ten jest raczej całoroczny. uwielbiam go. dla mnie jest bardzo elegancki (podobne myślą moje koleżanki :-)
- Lacoste zielona - fajny, lekki wiosenny zapach
- pomarańczowy Bruno Banani to chyba ten, który ostatnio jest moim top. kupiłem go pierwszy raz jakieś 2 lata temu i teraz cały czas mam choć jeden
@secret_passenger: to nie jest kwestia gustu akurat, bo lekkie, cytrusowe perfumy nie są czyms co w zimie robi robotę. Zwyczajnie nie nadają się do tej pory roku. Allure sport również mam i używam, bardzo go lubię. To świetny zapach.