Wpis z mikrobloga

@filozof900: ja mam rp 300+ i ed 200+ i nie gram już z półtora roku, w sumie z dnia na dzień zrezygnowałem, ale od paru lat nie jestem na bieżąco z nowinkami i grałem w zasadzie tylko solo.
Na razie liczy jeszcze że zrezygnują z tych zmian, jakbym miał przestać grać to po co mi robić dalej jakieś taski itd.
@ptaaq a żebym to ja wiedział, największe zmiany teraz weszły i jest płacz bo nie można wbić lvla w godzinę na 600lvlu i mieć 1kk profitu minimum.
Nie żebym się dziwił, też bym narzekał bo powinni to zrobić tak że podkręcają inne zapomniane expowiska a nie psują te najlepsze
@frems true asury były martwe do czasu pierwszego nerfa, odżyły po nerfie na library a teraz będą znowu martwe.
Zwykle asury, rosha które były topem dla solo palka/ek już nie istnieją.
Library wcale nie jest dobra - chociaż i tak nic lepszego nie ma. Ogólnie ten nerf na libce powinien mieć miejsce zaraz po jej wprowadzeniu a nie teraz ;p
@Insane_Mike balance powinny być już dawno bo nie powinny być tak że każdy resp daje exp i profit i do w dodatku na full odpale. Cipsoft nie potrafi robić respow tylko pod exp z Wastem a innyxh tylko pod profit. Szkiekty teraz są w miarę ok, Bardzo mały exp ale profit nadal jest spory.
Ludzie płaczą bo nie robią kokosow już.