Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:00:03, Czwartek, 06 lutego 2020. Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawła. Słońce podniesie się dziś o 07:27. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 6 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:34. Ciemna noc zapadnie o 17:55, ale gwiazd można wypatrywać od 17:12.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 55
@micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2: i reszta ()

Kochani! Wpadłem na 5 sekund aby tylko przywitać się z wami w póki co najważniejszy dzień mojego życia. Obrona inżynierki. Boje się tego strasznie, ale liczę, że jutro będę z wami cisnął z tego bekę. Proszę was o #wykopefekt . Trzymajcie dzisiaj za
algus - @micke: @TomTailor100 @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @Dziesion: @buczubucz...
Trzeciego dnia nie myłem włosów, żeby wesprzeć naszego ucznia @algus:

Który chce wesprzeć moi wysiłki mogą dodać plusa tam - Prawybory Iowa, Dzień trzeci

I nie zapominajcie, że nasze penisy są przez Boga dany!
Dziś jest dzień ich czci, kochajcie ich i nie dawajcie ich obcym w ręce, przynajmniej dzisiaj.
(nadal można ich dziś podawać do rotów - wasza wróżka)

Cześć.
mobutu2 - Trzeciego dnia nie myłem włosów, żeby wesprzeć naszego ucznia @algus: 

K...

źródło: comment_1580970202fjztZNyoJsQ4gCM4EAIM9b.jpg

Pobierz
@micke @TomTailor100 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2 @algus @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @mobutu2 @wyinwidualizowany i wszyscy których pominąłem
Dzień dobry, powodzenia w obronie @algus, dziś też czeka mnie najcięższy egzamin w tej sesji. Na szczęście poprawka pod koniec lutego, będzie sporo czasu na naukę
@micke @TomTailor100 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2 @algus @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @mobutu2 @Dioddy:
@bolorollo @slabehaslo @shitty_support @Rudalke @Formbi @kukurydziany @n1c3

Dzień dobry,
Widzę napięcie rośnie egzaminacyjno - inżynierskie. Co za dzień :)
Czuję, że będzie Fiesta do Nd jak wybroni się inżynier, a najtrudniejszy egzamin będzie zdany. Powodzenia!

Mirkom i Mirabrllka tym bez emocji w zenicie w dniu dzisiejszym życzę udanego dnia!
@micke: @algus: @Dddkop: @wynalazek_one: @Jurgen_Van_Beethoven: @mobutu2: @AllGoesWrong: : @wyinwidualizowany: @Dioddy: @Sikorka2017: @bolorollo: @Wejszlo @Pjotsze: @Dziesion: @shitty_support: @unizony_czlonek @buczubuczu:

Siema wszystkim, prawie 10 można myśleć o jakieś kawie ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie nic charakterystycznego nie mam do napisania poza tym, że wczoraj mogłem rozbić samochód, jakiś ważniak wjechał na dużą krzyżówkę na
@TomTailor100 @micke: @algus: @Dddkop: @wynalazek_one: @Jurgen_Van_Beethoven: @mobutu2: @AllGoesWrong: : @wyinwidualizowany: @Dioddy: @Sikorka2017: @bolorollo: @Wejszlo @Pjotsze: @Dziesion: @shitty_support: @buczubuczu:

Powitać. U mnie pierwszy dzień pracy w tym tygodniu. Zabiegany na maksa jestem przez to.

@TomTailor100 zaczyna się robić niebezpiecznie na okolicznych drogach.

@Dioddy powodzenia