Wpis z mikrobloga

@kielon_: kobę miałem kilka lat i teraz to porażka, od dwóch miesięcy mam netię i jestem mega zadowolony, za 43 zł mam 90 kanałów tv i net 150m/s, po wifi 5ghz i ich routerze idzie realnie 100mb/s, mieszkam również na os. sienkiewicza, wejdź na ich stronę i sprawdź swój adres bo pewnie jesteś w zasięgu
@kielon_: jak chcesz tak niską cenę to zadzwoń do ich przedstawiciela, on da Ci taki rabat, ja tak zrobiłem, numer miałem z ulotki w skrzynce pocztowej, umowę podpisujesz w domu, on Ci powie co i jak, wyśle Ci numer na priv, jak znajde ulotke
@krzychooo11: chętnie, narazie rozmawiałem z babką z infolinii, zaproponowała mi internet 300mb + gratis podstawowy pakiet tv, którego i tak nie potrzebuję, za 50zł/mies. Także cena naprawdę spoko. Jeśli nie narzekasz na stabilność łącza to chyba skuszę się na tą netię.
@kielon_: przez dwa miesiące nie zauważyłem braku internetu ani spadku prędkości wieczorami czy w weekendy, jak to było w kobie, z tych 300 pewnie będziesz miał 200, na ich stronie jest rozpiska, prędkości jakie oferują, a jakie są realnie, poszukaj tego i poczytaj, ogólnie po tym co miałem z koba, czyli płace 80 zł za gówno telewizje i łacze 50mb/s które realnie było 10-15 wieczorami gorzej to jestem bardzo zadowolony, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diabe: od 2 tygodni jestem w tej Netii, pakiet 300mb, na sieci 5.4ghz udaje się wykręcić śmiało po 200mbps także mogę śmiało polecić póki co