Wpis z mikrobloga

  • 0
ALE TO XIAOMI KUMASZ MUSZEM TO MJEDŹ


@januszdoe: samsung, czy Xiaomi to nie ta liga. Apple jest specyficzne. To jest marka, która się wykreowała na oznakę luksusu i śmieszne jest to przynajmniej u nas, w PL, że jest to coś, co jest artykułem absolutnie niezbędnie koniecznym do posiadania, tym bardziej, im niżej społecznie osoba stoi i im jest biedniejsza. A jak jeszcze chodzi o patokarynę, to już w ogóle bez ajfona
  • 0
@januszdoe: czemu więc stopień uajfonowienia jest tym wyższy, w im większą patologię się zagłębimy? Mam tego przykład choćby w klasie u mojego syna (7kl) - akurat niedawno z nim rozmawiałem na podobny temat: ajfona mają w klasie trzy osoby: dwie dziewczyny, takie co to już są strasznie dorosłe i strasznie niezależne (wiesz z pewnością, o jaki typ nastolatki chodzi) oraz jeszcze jedna: córka na ogól bezrobotnej matki z uzależnieniem alkoholowym i
@januszdoe: serio na allegro dalej Janusze sprzedają podróbki? Myślałem że odkąd otworzyli OLX i wpuscili niemal same firmy to kupowanie tam jest bezpieczne. W ten sposób nie zostaną polskim amazonem