Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
b) Namaluj dowolna metodą kopię jakiegoś znanego obrazu

I to jest wyzwanie!
Jestem artystyczna ameba. Serio. W podstawówce był przedmiot "sztuka" i obejmował muzykę i plastykę. To Pani na nim zabroniła mi grać na cymbalkach, bo nie umiem. xD

Dziś byłem po płótno i farbki (akwarele+szkolne) i jako, że jestem na L4, a bombelek też chory, to siedliśmy do malowania całą rodziną. Cały stół w farbach. Tak trzeba żyć. Zeszło trochę ponad godzinę. Wybrałem obraz Van Gogha, którego nigdy nie namalował.
Został przedstawiony w serialu #doctorwho
Przedstawia eksplozje budki policyjnej, która jest pojadem do podróży w czasie i przestrzeni. Its bigger inside ( ͡ ͜ʖ ͡). Zresztą był nawet oddzielny odcinek poświęcony temu malarzowi. Bardzo fajny odcinek.
Mega fajne rodzinne popołudnie i w sumie jestem z siebie dumny. Spodziewałem się, że wyjdzie dużo gorzej.
W komentarzu zdjęcie obok TARDIS(to nazwa tej budki) + obraz źródłowy.
#mirkowyzwanie
Pobierz KarolEs - b) Namaluj dowolna metodą kopię jakiegoś znanego obrazu

I to jest wyzwanie...
źródło: comment_1581191680fRGw1jM2NrwsSmB5YU5LzA.jpg
  • 13
@KarolEs: och, super! Tardisowy przy znikaniu, a raczej nieumiejętne używanie hamulca? :) Kubek to kurzołapacz, bo jest BARDZO niewygodny, muszę zrobić z niego pojemnik na ciasteczka, bo jest taki sam, tylko bez ucha. A obraz to magiczna wizytówka ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz, na dowód, prawo jazdy etc.