Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:00:02, Niedziela, 09 lutego 2020. Imieniny: Apolonii, Eryki, Cyryla. Słońce podniesie się dziś o 07:21. Świecić będzie 9 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:40. Ciemna noc zapadnie o 18:00, ale gwiazd można wypatrywać od 17:18.
  • 24
@micke: @algus @TomTailor100 @buczubuczu @shitty_support @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @wynalazek_one @mobutu2 @Dddkop @bolorollo @Pjotsze @Dziesion i reszta :D

Dobry, ja już wstane i zaraz robię wypad na uczelnię. Ostatni egzamin dzisiaj i o ile się uda przejść bez poprawek to koniec z uczelnią na cały piękny długie 2 tygodnie xD powodzenia i mam nadzieję, że nie zachlaliście wczoraj zbyt mocno
@micke @TomTailor100 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @wynalazek_one @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo @mobutu2 @algus @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @mobutu2 @wyinwidualizowany i reszta
Dzień dobry, powodzenia w kolejnych egzaminach, ja jeszcze w środę pisze i też liczę że wszystko pójdzie dobrze i będę miał 2 tygodnie wolnego od uczelni
Ja właśnie wróciłem z Sauny. Ale dzisiaj mi szczęka opadła. Nie wiem czy ten fach się nazywa saunomistrz, ale ja tak mówię. To osoba która, polewa wodą z olejkami kamienie, na piecu i podnosi temperaturę. Dodatkowo macha ręcznikiem czy wachlarzem aby każdemu było gorąco. Dzisiaj był taki, który machał dwoma ręcznikami jednocześnie, niczym ninja czy jakiś cyrkowiec. Fantastycznie oczyściłem się z toksyn i teraz czas na późny obiad, rybka, ziemniak z surówkami