Wpis z mikrobloga

@GordonL: różnica między Tuskiem a Bosakiem jest taka, że ten pierwszy według relacji jego współpracowników brał ślub że względów politycznych i wizerunkowych tak Bosak miał zaklepaną datę ślubu pewnie grubo przed tym jak powstała konfederacja i znacznie dłużej niż wiedział, że będzie kandydatem na prezydenta.
  • Odpowiedz
na jakiej podstawie tak twierdzisz?


@ImInLoveWithTheCoco: Na tej, że pogłoski o ślubie pojawiły się niedługo po tym jak został kandydatem na prezydenta z konfy. Wtedy Winnicki i reszta coś zaczęli gaworzyć pod nosem, że już w trakcie kampanii Bosak się ożeni.

A ty na jakiej podstawie twierdzisz, że miał ogarnięte? Tylko na tej, że lubisz tych zjebów z konfy?
  • Odpowiedz
@GordonL: na tej, że organizacja ślubu kościelnego i wesela na 200 osób w domu weselny to są rzeczy które często z 2letnim wyprzedzeniem robi.

Czy nienawiść do konfederacji wypaliła ci już całkowicie mózg?
  • Odpowiedz
@GordonL: Jestem w trakcie ogarniania ślubu i wesela. Sale, szczególnie te większe mają terminy zaklepana na minimum 1,5 roku do przodu, a w "lepsze" daty to i dwa lata wcześniej może być za późno. Przeżyłem szok jak chodzi o terminy i dwuletnie wyprzedzenia na załatwienie spraw to takie minimum.
  • Odpowiedz
organizacja ślubu kościelnego


@ImInLoveWithTheCoco: Wystarczy kilka tygodni albo i mniej. Kościoły robią po 3-4 msze dziennie na śluby.
Jak robisz z wyprzedzeniem to masz ślub o 12.00 albo 14.00.

Ci, którzy organizują później decydują się na godzinę 16.00, 17.00 etc. A ze zdjęć z Bosakowego ślubu wynika, że z Kościoła wyjechali jak już było bardzo ciemno (18-19). Czyli robili to na ostatnią chwilę.

wesela na 200 osób w domu weselny to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@GordonL:
Kłamiesz jak zwykle, panie najmądrzejszy xD info z pudelka xDDD Rozumiem, że już wtedy był kandydatem, po dwóch zjazdach w prawyborach xDDDDD koledzy nie mówią na ciebie Pinokio albo akrobata, bo takie fikołki robisz, żeby udowodnić, że zorganizujesz wesele w ciągu maks 8 tygodni xD
Tusk wziął ślub nagle, z dupy w czasie kampanii po 27 latach małżeństwa, to przecież tak jak Bosak xDDDDDD

www.pudelek.pl/krzysztof-bosak-sie-zeni-na-wybory-bedzie-swiezo-upieczonym-mezem-6455555149506689a%3famp=1
  • Odpowiedz
info z pudelka


@prnppp: Jakie info?

To z linka (niedziałąjacego)?
To tylko potwierdza, że wtedy zaczęli planować. ;)

Nie mam problemu z organizacją wesela w dwa miesiące. To tylko zależy od budżetu i determinacji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@GordonL: to potwierdza, że byli zaręczeni i ślub był zaplanowany, a nie był jeszcze kandydatem kłamliwa kreaturo. Jak nie umiesz sobie skopiować linka pomimo swojej "ogromnej inteligencji" to gratulacje.
  • Odpowiedz
Nie mam problemu z organizacją wesela w dwa miesiące. To tylko zależy od budżetu i determinacji.


@GordonL: chyba w gownolokalu (i to z dużym szczęściem) z gówno kapela (z dużym szczęściem) i fotografem (kuzynem z technikum informatycznego bo się zna i zrobi kilka zdjęć), pomijam sprawy kościelne, nauki, poradnie itd.
Tylko po co wtedy robić to wesele?
  • Odpowiedz