Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
#diy #xbox360 #elektronika #majsterkowanie
Ceny odbiorników do pc dla pada od xbox360 to jakiś nieśmieszny żart. Z kolei mój poprzedni odbiornik przejął brat.
No to cyk, płytka rf od xbox360 za 4zł + 6zł wysyłka, attiny25 4zł, ams1117 3,3V 4zł i garść przydasiów z szuflady.
Tym razem postanowiłem zrobić przystawkę na płytce zamiast w pająku.
I oto jest ręcznie frezowane pcb xD
ZaQ_1 - #diy #xbox360 #elektronika #majsterkowanie 
Ceny odbiorników do pc dla pada o...

źródło: comment_1581376482URzcg9U8faGmBm7TXN4nVz.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: Jak jest z parowaniem pada z takim odbiornikiem? Można to zrobić bez podpięcia do konsoli? Bo miałem taki odbiornik też budować, ale gdzieś czytałem, że trzeba wcześniej sparować pada z odbiornikiem montując odbiornik w konsoli, a nie chciałem rozkręcać xboxa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SallyDouble: jak podłączasz tylko kabel USB i zasilanie to płytka musi być wcześniej sparowana. Jak tak jak ja dorzucisz do tego mikrokontroler to możesz sparować pada wciskając środkowy przycisk.
Będę przy kompie to dam link do strony ze schematem i kodem.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: Masz jakieś tanie źródło Xbox RF? Na aliexpress około 9$, a za 11-12$ można mieć gotowy odbiornik (podróbka, ale podobno od oryginalnego różni się tylko koniecznością ręcznej instalacji sterownika)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SallyDouble: ja kupiłem w zeszły piątek na allegro za 4zł, konto jakiegoś serwisu konsol więc pewnie demontaż z ubitych sprzętów
  • Odpowiedz