Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh muszę się wam wyżalić.
Kilka dni temu zostałem zaproszony na rozmowę o pracę przez pewną firmę.
W trakcie rozmowy, którą prowadziła jakaś dziewczyna domyśliłem się, że moje CV nie zostało nawet przeczytane, a zaproszony zostałem jedynie przez zdjęcie mojej twarzy.
Kobieta prowadząca rozmowę nie zadała mi ani jednego pytania dotyczącego mojego wykształcenia, ani doświadczenia zawodowego.
Pytania były bardziej na temat życia osobistego, trochę pożartowaliśmy oraz usłyszałem, że na żywo wyglądam jeszcze znacznie lepiej niż na zdjęciu...
Dziewczyna praktycznie nie odrywała ode mnie wzroku i tylko się uśmiechała.
Telefon, że zostałem przyjęty otrzymałem już po godzinie od rozmowy oczywiście.
Muszę wam powiedzieć, że nie czułem się z tego zbyt szczęśliwy. Pracę dostałem głównie dlatego, że jestem bardzo przystojny, a nie ze względu na umiejętności.
Bycie bardzo atrakcyjnym nie jest wcale takie przyjemne. Ludzie zwracają uwagę jedynie na mój wygląd, a nie na osiągnięcia (,)
To nie jest oczywiście odosobniony przypadek, ale ten akurat najbardziej mnie zabolał.

#przegryw #stulejacontent #problemypierwszegoswiata #chad #chadowezycie #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 15
OP: @dzbanzyciowy: Zgadzam się. Wiadomo, jest więcej plusów, ale jednak czasami jest to uciążliwe kiedy każdy się przymila i słodzi :(

@mk321: Niestety żaden troll. Oczywiście rozumiem o co Ci chodzi. Bardzo przystojnych mężczyzn jest stosunkowo mało w Polsce, dlatego takie sytuacje mogą wydawać się abstrakcyjne. Jednak pod tym względem kobiety potrafią być tak samo nachalne jak mężczyźni, a czasami nawet bardziej.

@justkilling: Żaden bait. Smutna rzeczywistość przystojnego