Wpis z mikrobloga

W zimowej edycji #mirkowyzwanie otrzymałem takie propozycje zadań

a) Akwarystyka domowa- poczytaj, zakup odpowiedni sprzęt, rybki, akwarium, roślinki
b) Kup zestaw krzyżówek (np 100 panoramicznych) i rozwiąż przynajmniej 10 z nich (każde hasło musi być odgadnięte)
c) Samodzielnie uszyj ekologiczną torbę na zakupy i z niej korzystaj- nie kupuj reklamówek.

a) Totalnie nie dla mnie, rybki i wszelkiego typu stworzenia wodne nie przeżyją pod moją opieką dłużej niż 3 dni
c) Nie mam ręki do tego typu zabaw, więc pozostało

b) krzyżóweczki
Na nudnych wykładach czasem cegła krzyżówek panoramicznych szła w ruch, więc uznałem to za dobre zadanie. Niestety, jako że nie rozwiązywałem ich w życiu dużo to szybko zacząłem zauważać problemy. Narzuciłem sobie ambitne zadanie rozwiązania wszystkich haseł przy pomocy tylko własnej wiedzy i słów wypisanych z boku każdej krzyżówki. Po szybkim przebrnięciu przez pierwszą bez większych problemów, w każdej kolejnej brakowało mi dwóch, trzech, czasem jednego hasła do rozwiązania całości. Po dłuższym czasie musiałem skapitulować i wyguglowałem brakujące hasełka. Mała rzecz, a jak denerwuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1581557474NtIPuuI1fuwtfmtO6Ky2Qd.jpg
  • 2