Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#mirkowyzwanie #gotujzwykopem
Hej Mirki, dostałam taki zestaw:

a) Wykonuj przez 10-15 minut ćwiczenia na świeżym powietrzu w stroju kapielowym/szortach, czapce i rękawiczkach.
B) Zrób leczo w zimowym nastroju.
c) Zrób bałwanka na szydełku.
Znowu poszłam na łatwiznę. @FHA96 w następnej edycji musicie mi dać zestaw, gdzie nie ma gotowania, bo zawsze to będę wybierać xD

Opcja A odpada, bo teraz ciągle chora chodzę i takie coś by mi tylko pogorszyło mój stan ( ͡º ͜ʖ͡º)
C odpada, bo nienawidzę krawiectwa i kiedyś sobie obiecałam, że za nic w świecie nie będę czegokolwiek szyć ani robić na szydełku :D

Co do opcji B, zastanawiałam się jak może wyglądać wersja zimowa - zima, czyli trzeba się rozgrzać - dodałam trochę ostrej papryki i do tego koniecznie dużo mięsa

A tutaj przepis:
- Opcjonalnie: papryka ostra,
- 700g papryki czerwonej,
- 150g cukinii,
- 200g pieczarek,
- 400g przecieru pomidorowego,
- 1 łyżka koncentratu,
- 1 cebula (u mnie 80g),
- 450g piersi z kurczaka,
- Olej do smażenia

Cebulę podsmażyć, dodać pokrojoną paprykę, po chwili dodać cukinię i kurczaka, przykryć pokrywką, gotować do zmięknięcia. Podsmażyć pieczarki. Wymieszać koncentrat z przecierem. Dodać wszystko do papryki, przyprawić i gotować na małym ogniu.

1181,5 kcal
B: 168,7g
W: 52,2g
T: 33,1g
Pobierz paulinnaa - #mirkowyzwanie #gotujzwykopem 
Hej Mirki, dostałam taki zestaw:

a) Wykon...
źródło: comment_15815960890QlA1Z1XgUunIyIogHi6Ig.jpg
  • 10
@paulinnaa: Bądź mną, Anon lvl 28. Odkąd pamiętam mój stary był fanatykiem leczo. Odkąd #!$%@? pamiętam tylko to gotował. Zaczęło się niewinnie, jakoś za komuny jak pojechali z matką i starszym bratem na Węgry. Tak mu #!$%@? posmakowało, że #!$%@?ł cały garnek miejscowemu Makłowiczowi i #!$%@?ł razem z matką i bratem do malucha, po czym zaczął #!$%@?ć. Do dziś matka opowiada jak w bananem na ryju #!$%@?ł chochla za chochlą aż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dante_santi: każda edycja jest chyba co 3 miesiące, wtedy plusujesz wpis/komentarz, żeby wziąć udział, dostajesz losowy zestaw z zadaniami i wtedy wykonujesz któreś z zadań do konkretnego terminu
A tutaj przepis:

- Opcjonalnie: papryka ostra,

- 700g papryki czerwonej,

- 150g cukinii,

- 200g pieczarek,

- 400g przecieru pomidorowego,

- 1 łyżka koncentratu,

- 1 cebula (u mnie 80g),

- 450g piersi z kurczaka,

- Olej do smażenia


@paulinnaa: Serio 700g papryki a 150g cukinii, nie na odwrót?