Wpis z mikrobloga

Pieniężne #rozdajo #konkurs z okazji #walentynki i premiery "Zenka", jedna stopa, dwie nagrody do wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 50zł w konkursie kulturalno-naukowym, zainspirowanym przez @depcioo, zebrałem 80 plusów, ale że nikt nie wygrał, to następuje kumulacja i zobaczymy, ile plusów można kupić za dyszek sześć.

Przedstawiam białostocki mural z Zenkiem Martyniukiem, królem disco polo. Jeśli ta #fotografia wjedzie w gorące, to wybiorę jedną osobę, której wpłacę na konto lub dam do ręki 60zł. Nagrodę można zamienić na pójście ze mną do kina na ten film (opcja raczej tylko dla bab, i to tych bez nadwagi, ale rozważę wszystkie propozycje). Popcorn w pakiecie, termin do uzgodnienia.

@a__s obiecałem ci dedykację, ale z okazji walentynek mam lepszy pomysł - jeśli weźmiesz udział, a wpis wjedzie w gorące, to z tobą pójdę do kina bez losowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki 16 lutego.
Więcej zdjęć tutaj i tutaj

#zenek #film #kino #muzyka #disco #discopolo #murale #kultura #bialystok #mojalewastopa #stopy #stopyboners

Dla podkręcenia atmosfery wołam uczestników poprzedniego rozdajo i kilku zwycięzców innych konkursów, którzy już odebrali ode mnie nagrody.


moja-lewa-stopa - Pieniężne #rozdajo #konkurs z okazji #walentynki i premiery "Zenka"...

źródło: comment_1581682757xUheGia1KcgLSQ7jfAD1N0.jpg

Pobierz
  • 24