Wpis z mikrobloga

@divoxroy Mam, chwalę, nie żałuję zakupu. Inna rzecz, że byłem świadomy wszelkich minusów sprzętu, a trochę ich jest. Mini wbrew pozorom potrafi znieść dużo, jeśli chodzi o wiatr, ale też trzeba to robić z głową. Jeśli masz jakieś konkretne pytania, to wal śmiało, mam go od premiery :)
@togre

No to tak w telegraficznym skrócie:

- jeśli mieszkasz w dużym mieście i chcesz tam latać, to po prostu zapomnij: 30-50 metrów i nagle robi się czarny ekran, zrywa połączenie, jest stres, jeśli wcześniej nie latałeś innymi modelami, to będzie to ciężkie i sporo potu przed Tobą :)

- sygnał więc po Wi-Fi jest dramatyczny, ale gdy nie zależy Ci na lataniu po mieście, to pół biedy, bo...

- ...poza miastem
@Biebrzanski_Ghul: orientujesz się jak to jest z tymi telefonami i obsługa DJ fly? Mam obecnie mi a1, dziewczyna ma Mi 9 lite. Jednakże żaden z tych telefonów nie jest na liście rekomendowanych. Tzn, że sobie nie polatam, dopóki, dopóty nie zmienię telefonu?
@divoxroy ogólnie sporo telefonów faktycznie ma problemy, jeśli nie są z listy, ale z tego, co ludzie piszą, czysto teoretycznie działa wszystko na Androidzie 9 i 10. Teoretycznie, bo przez długi czas przykładowo nie działały Galaxy S10. Jakieś ryzyko niestety jest, podobno istnieje gdzieś lista w Google Docs, gdzie userzy zostawiają info na czym u nich działa lub nie.
@Biebrzanski_Ghul: Mógłbyś podesłać jakiegoś linka do zagranicznego forum o dronach gdzie mogłbym poszukać tych informacji o telefonach i mavicu?
Pytanie - lepiej wersję podstawową czy combo? Ile trwa ładowanie akumulatora gdybym zdecydował się na wersję podstawową? Masz taką wiedzę?
@divoxroy mavicpilots.com albo oficjalne forum DJI. To pierwsze ma za to świetne i nietoksyczne, pomocne community.

Tylko combo :) Też chwilę myślałem czy nie kupić golasa, ale jak się wkręcisz, to 22-23 minuty realnego lotu mija momentalnie i chcesz więcej :)

Ładowanie w dronie jest dużo dłuższe niż w hubie i niektórym schodzi nawet 3-4 godziny na tym. Dlatego bierz combo :)
@Biebrzanski_Ghul: już własnie czytam wątki na dj forum o moim telefonie, widzę, że mimo iż nie jest polecany to ktoś używa i daje radę.
Edit = jednak chyba nie da rady nim latać :/
dzięki - pewnie zdecyduje się na combo ;D