Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie że w Polsce jedyną nadającą stacją w naszych telewizorach jest TVP. Piękna Polska, mam więcej w portfelu, niższe podatki, niższe ceny, co chwile dostaję ustawowe podwyżki - myślisz super ide je wydać stać mnie.
Po oderwaniu od #tvpis w pierwszym sklepie za rogiem okazuje się że moje ulubiony produkty podrożały, w moim koszyku wszystko w sumie podrożało, rachunki o dziwo wyższe, sprawdzasz konto a tam ... o! Żadnej podwyżki, tak właśnie konto bankowe wraz z portfelem to jedyne miejsce gdzie nie ma i realnie nie widzę żadnej podwyżki.
Mało tego wszystkie media szkalują Lichocką dosłownie za nic! Użerają i szkalują polkę.
Szanuję TVN, Polsat News oraz wszystkie niezależne media, szanuję ich dziennikarzy za bezcenną pracę i wkład.

#polska #neuropa #bekazpisu #tysiacurojenniezaleznychmediow
Pobierz PabloFBK - Wyobraźcie sobie że w Polsce jedyną nadającą stacją w naszych telewizorach...
źródło: comment_15817582358vZmdHgFQXyRBYsFZ00mzj.jpg
  • 16
@gregdostres: Zobacz w internetach chociażby paski grozy tvpis, podobne akcje zobacz ile na głównej aktualnie o jednostronniczości TVP i jak masz problem albo dalej chcesz kity wciskać znadź sobie tak masowo dodawane przed 8 lat po-psl jakiekolwiek znaleziska z płomnieniami że tvn jest jednopartyjne. Powodzenia.
Zresztą, od kiedy ilość znalezisk na tym śmiesznym portalu ma być argumentem w sprawie? Bądź obiektywny.


@gregdostres: Ilość znalezisk jest dla mnie większym argumentem niż Twoja opinia z 8 miesięcznym stażem.

To co teraz robi PIS nie wybiela w żaden sposób tych drugich.

Oczywiście, analogicznie to co ktoś robił w 2015 nie jest absolutnie żadnym usprawiedliwieniem na to co robi teraz PiS. Zależy czy ktoś żyje przyszłością czy przeszłością, czy ktoś
co ma staż na głupim portalu do głosu rozsądku? Wracaj trollu do Mordoru.


@FiranMercury: To była odpowiedź na wpis mirka i przeczytaj całość od początku. Nie wycinaj fragmentu wypowiedzi z całego kontekstu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PabloFBK: widzę masz autyzm lub pracujesz po godzinach 5gr za wpis. Pomogę ci, to jeszcze majątek zbijesz na tej dyskusji.

Po co wstawiasz obrazek z żenującą posłanką żenującej partii w odpowiedzi do gościa który świetnie cię podsumował?