Wpis z mikrobloga

#ksiazki #ksiazka #sprzedam #allegro

Moi drodzy jakiś czas temu, mówiłem, że sprzedam książki. Okazało się, że mam ich cholernie dużo. I wiele czasu pochłania mi ich katalogowanie. Nie mniej pierwsza paczka jakiś 140 pozycji, leci jutro tj, Niedziela o godzinie 12:00 na allegro, mój nick tam to lunatyk34. Gdy aukcje zostaną dodane, to wrzucę jeszcze linka do zakładki z moją sprzedażą.

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą. Po pierwsze dlatego, że to moje prywatne książki i z ciężkim sercem je sprzedaję. Robię to by spełnić pewne marzenie , o którym za chwilę. Po drugie, dbam o książki i wszystkie są w bardzo dobrym stanie, a wśród nich wiele pozycji, które mogą Was zaciekawić, po trzecie owe pozycje są w niskiej cenie, a ponad to, niektóre opcje dostawy są gratis!

Teraz troszkę tytułem wyjaśnienia dlaczego sprzedaję....

Otóż, jakiś czas temu kupiłem starą żaglówkę Lis Jollenkreuzer, niemiecka firma, i jest w opłakanym stanie.Moje marzenie to wyremontować ją i sprawić by pływała. Zysk uzyskany ze sprzedaży książek wpakuję w remont owej łódki. Zrobię też foto relację.

Pozdrawiam i zapraszam wykopowiczów do kupowania już w tą niedzielę pierwsza partia książek.

BadNews
  • 5
@diarrhoea: Wszystkie książki z małymi wyjątkami są używane. Ceny z przesyłką bedą najniższe na allegro w momencie dodawania aukcji przeze mnie.

@nivixi: będę dodawał wszystkie jakie posiadam w domu, klasyka, poradniki, popularno naukowe i fantasy, litera faktu, historyczna i współczesna.

@hellyea: Niestety nie ma nic o górach i himalaizmie.

@Clermont: Generalnie miszmasz, nie mniej jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie i da się odczytać jakieś schematy.