Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3x32 haha mam skopiowany twój post z przyszłości. Dojedzie Cię teraz policja między czasowa

Podróże w czasie możliwe są dzięki uniwersum kwantowego. Więcej nie mogę zdradzić. Nie jestem jedynym wysłańcem - jestem jednym z niewielu, który postanowił się odezwać. stwierdziłem jednak że spróbuję, nawet jeśli wszystko co napiszę przejdzie bez echa. Jeśli część wydarzeń o których opowiadam się powtórzy, być może uda się ocalić wielu ludzi. Zgodnie z naszą wiedzą, nie będzie to miało żadnych negatywnych konsekwencji. Podróże w czasie są możliwe, jednak tylko w przeszłość. Nie mam możliwości powrotu do 2041. Z uwagi na moją bezpłodność i tak nie mam już praktycznie nikogo w 2041. Dlatego wolę pożyć jeszcze w czasach względnego spokoju. Zabawnie jest czytać swoje wpisy, gdy miałem jeszcze 19 lat. Jeśli chodzi o wykop, to dotrwa do 2041, jednak z mocno zmienionym designem, dostosowanym do sterowania wzrokiem na okularach, oraz innym właścicielem. Najważniejsze informacje z głowy:

Największym problemem najbliższych 20 lat jest masowa bezpłodność spowodowana przez odkryte w 2026 związki organiczne znajdujące się w plastiku
długo nieznany był powód tego stanu rzeczy, doszło do dużej depopulacji - szczególnie azjatów, w drugiej kolejności w ameryce i europie -
nasilenie ruchów antyszczepionkowych na fali wspomnianych wydarzeń

14 sierpnia 2035 Polskie systemy informatyczne zostały sparaliżowane przez terrorystyczny cyberatak na prawie trzy dni, wydarzenie nazwano czarnym wtorkiem, z powodu paniki doszło do wielu nieprzewidzianych zdarzeń (awaryjne lądowania samolotów, tłumy w placówkach bankowych, paraliż kraju i transportu, wiele ofiar)

Nowa zimna wojna między europą zachodnią a rosją oraz turcją, szczególne nasilenie po aneksji białorusi(brutalne tłumienie zamieszek) oraz incydentach na Bałtyku, granicy rosyjsko Litewskiej, obywatele Rosji z zakazem wjazdu do Polski i wielu innych krajów Europy, załamanie się strefy schengen w 2036r

2023 - wojna o Kaszmir Indii z Pakistanem z nieoficjalnym udziałem Chin i USA, konflikt lokalny Grecji z Turcją który zakończył się przestrukturyzowaniem NATO w 2029, Chiny głównym hegemonem na świecie, w latach 30 ich bazy w Izraelu, Rosji, bodajże Argentynie, Afryce

Polexit po 4 latach negocjacji, w 2033 roku, tak samo jak Portugalia i Grecja - nacjonalizacja krajów na całym świecie

Polska jednym z filarów sojuszu NATO w Europie wraz z Rumunią

Gwałtowne nasilenie anomalii pogodowych, klimat zmienił się, uprawiane są cytrusy,
w lato 2031 orkan Witold pustoszy głównie województwo zach-pom - setki zabitych, tysiące rannych, ludzie bez dachu nad głową

Polska w 2041 liczy prawie 32mln ludzi, populacja świata to 8,2mld

tyle z pamięci, dla potomnych
  • 1
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o wykop, to dotrwa do 2041, jednak z mocno zmienionym designem, dostosowanym do sterowania wzrokiem na okularach, oraz innym właścicielem


@Piastan: to jest najlepsza wiadomość
  • Odpowiedz