Wpis z mikrobloga

Opowiadałem już pare dni temu o tym SPERMIARZU z mojej klasy. Niestety usunęli mi ten post, jednakże dziś przytrafiła się kolejna spermoafera. Nasz bohater (a przypominam, że nie ma on NAJMNIEJSZYCH SZANS) próbował zagadać do płodnej Julki, tzw. Oliwii z klasy. Podszedł do niej i już na samym starcie rzekł:

„Przepraszam, że przeszkadzam, ale czy mogę coś ci wyznać”

Już robiło się dziwnie, bo ów spermiarz jąkał się mówiąc to, ponadto podobne próby podejmuje cyklicznie. Po chwili dodał:

„Masz ładne oczy”

Tamta przewróciła jedynie oczami i poszła sobie dalej. Jednakże znów jakiś spermochlip BOOSTUJE ego #rozowepaski. Nie wiem, co tacy mają w głowach...
Różowa jest bolcowana co weekend przez najlepszych genetycznie samców alfa, a ten - totalna nizina - do niej w ogole podchodzi, niszcząc jedynie i tak już złą sytuacje matrymonialną.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #spermochlip #spermiarzalert
  • 5
@Przychlast: większość facetów boostuje ego różowych prawiac komplementy, ktore po prostu działają na kobiety. Poruchasz, zostawiasz, a ta pozniej mysli ze jest księżniczka. Ma to swoje złe i dobre strony, ale na pewno nie zawracalbym sobie takimi #!$%@? głowy