Wpis z mikrobloga

@OvIce: Masz 30 dni na testy. Przyjedzie technik, zamontuje, co Ci szkodzi. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ciężko będzie komukolwiek powiedzieć jakie będziesz mieć parametry w danym miejscu. Jedynie Ty testując przekonasz się jak to hula.
@OvIce: Powiem tak, ja na routerze zwykłym wewnętrznym z 6 km łapie z Wrocławia nawet lte 2600, z tym że na moim działa fanowska apka do wymuszania pasm, bo u mnie najgorsze było to kiedy router był na auto i skakał po btsach co chwilę i rozłączało mi tym samym net, a grając w coś online nie można sobie na takie coś pozwolić. Więc jak mówiłem używam na moim b715 fanowską
@OvIce: Chodziło mi tylko o pokazanie jak to działa, bo nie wiem na jakim poziomie masz wiedzę. Wiadomo, że tego typu film promocyjny pokaże idealne warunki. Bez anteny brak internetu, z anteną zewnętrzną szybki niczym światłowód.
@szybkaszyba: to na tym routerze ZTE, bo ten od Huawei odpada z racji słabej anteny zewnętrznej, nie można ustawiać na sztywno agregacji pasm LTE? Mam w tym momencie nieszczęsny zestaw idu odu od CP i tam mogę zmieniać w ustawieniach routera jakie pasmo chcę używać, lub auto.