Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Cena za tinder gold jest zależna od wieku, ale jak to jest dokładnie?
Możecie sprawdzić jakie macie ceny za tinder gold?

28 lat = 55,36 zł
33 lata = 134 zł ()

Wpisujcie swoje ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Małe #cebuladeals ode mnie. Jeśli nie chcecie przepłacać za tinder gold z powodu wieku, to możecie założyć konto i ustawić, że macie 20 lat i zapłacić mniej. Po zakupie otrzymujemy na email Confirmation Code. Następnie usuwamy konto (ewentualnie jeśli wyglądamy na 20 lat to ruchamy 18 letnie płodne Julki). Zakładamy nowe konto z prawdziwym wiekiem i w Account Settings wybieramy opcję Restore Purchases, podajemy nasz Confirmation Code i cieszymy się z zaoszczędzonych kilku dyszek. Warto użyć nowego numeru telefonu żeby uniknąć shadow bana.

#tinder #badoo

systemluster - Hej Mirki. Cena za tinder gold jest zależna od wieku, ale jak to jest ...

źródło: comment_1582279432XOYJkrmM1dk8ya5qlQDNc9.jpg

Pobierz
  • 38
@archi3: to chyba tak jak z klubami - laski za darmo a to napaleni kolesie płacą za wejście i kupują drinki. Tinder tak samo małolatki jak najtaniej a im starszy i bardziej zdesperowany to do golenia z $$$
@archi3: to chyba tak jak z klubami - laski za darmo a to napaleni kolesie płacą za wejście i kupują drinki. Tinder tak samo małolatki jak najtaniej a im starszy i bardziej zdesperowany to do golenia z $$$


@dsctom: Tinder Gold jest całkiem fajną opcją i fajnie to działa. Ale.. Sam Tinder ma to do siebie że potrafi być uzależniający i może zrobić z ciebie wyrachowanego *uja. Jeśli tego nie
@systemluster: to ceny za miesiąc? Ogólnie co daje takie konto bo IMO to strata hajsu i to duża


@krymic1991: Tak. To ceny za miesiąc. Najistotniejsze dwie rzeczy w "Gold" to:

1. Widzisz "z góry" kto dał ci like'a i możesz spośród nich wybierać.
2. Masz "paszport" do dowolnej lokalizacji.

Jeszcze jakieś dodatkowe pierdoły są: nielimitowane like'i, "undo like'a", kilka super boost'ów, kilka super like'ów, nie pamiętam co tam jeszcze.
@systemluster: to ceny za miesiąc?


@krymic1991: Ceny spadają w pakietach 6 i 12 miesięcznych płatncyh z góry, ale zakładając że chcesz naprawdę tam znaleźć partnerkę na mniej lub bardziej poważną relację, to nie bardzo rozumiem po co mi Tinder na rok - to już jest zdecydowanie przerost formy nad treścią.
Ok, założyłem nowe konto:
22 lata, angielska wersja przeglądarki i cena to 55,47zł

Czyli podsumowując:

22 lata / eng = 55,47zł
25 lat / pl = 46,36zł
28 lat / pl = 55,36 zł
33 lata / pl = 134 zł ()
37 lat / pl = 122,99zł

Więc jedną ze składowych jest wiek, a kolejną wersja językowa.
@motaboy: i duża jest różnica w ilości par pomiędzy goldem a zwykłym kontem ?


@krymic1991: Oczywiście. Głównie dlatego, że ty widzisz wszystkie potencjalne pary.

Ale generalnie na koniec i tak to wygląda tak, że ilość par spada. Ot po prostu ilość ludzi aktywnie poszukujących (czegokolwiek) na Tinderze nie jest jakaś ogromna.
@xEnzo: Z dużym miastem masz rację, bo w mieście 30k dość szybko skończyły mi się pary, a po przeprowadzce do Warszawy, mam wrażenie, że jest ich nieskończoność i starczy na co najmniej 5 lat spotykania się 3 razy w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°).