Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Cena za tinder gold jest zależna od wieku, ale jak to jest dokładnie?
Możecie sprawdzić jakie macie ceny za tinder gold?

28 lat = 55,36 zł
33 lata = 134 zł ()

Wpisujcie swoje ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Małe #cebuladeals ode mnie. Jeśli nie chcecie przepłacać za tinder gold z powodu wieku, to możecie założyć konto i ustawić, że macie 20 lat i zapłacić mniej. Po zakupie otrzymujemy na email Confirmation Code. Następnie usuwamy konto (ewentualnie jeśli wyglądamy na 20 lat to ruchamy 18 letnie płodne Julki). Zakładamy nowe konto z prawdziwym wiekiem i w Account Settings wybieramy opcję Restore Purchases, podajemy nasz Confirmation Code i cieszymy się z zaoszczędzonych kilku dyszek. Warto użyć nowego numeru telefonu żeby uniknąć shadow bana.

#tinder #badoo

systemluster - Hej Mirki. Cena za tinder gold jest zależna od wieku, ale jak to jest ...

źródło: comment_1582279432XOYJkrmM1dk8ya5qlQDNc9.jpg

Pobierz
  • 38
a chcę ograniczyć ten "syndrom" hurtowości


@xEnzo: @systemluster: Intensywne korzystanie z Tindera robi z czlowieka automat na baby. W pewnym momencie już wiesz co mówić, a czego nie, żeby dostać to czego chcesz. Nie ma w tym absolutnie nic ze zdrowej relacji międzyludzkiej. Odbierasz sobie w ten sposób dużą część człowieczeństwa, radości ze związku i poznawania drugiej osoby.

Owszem, Tinder jest fajny, pozwoli ci kogoś poznać ale bardzo łatwo jest
sprzed tindera np swoja 1 milosc to wspominam to wszystko jak magie swiat z dziecinstwa, to wyczekiwanie a to na mikolajki, prezenty, 1 pocalunek, jakies wyznania - to co wspominam z tindera to mechanicznosc, brak tych emocji oprocz adrenaliny, ktora tez jest uzalezniajaca, o handel wymienny jak teraz swieta - ja Ci kupie to a Ty mi to, ja Ci dam troche przyjemnosci a Ty dasz mi


Miałem takie przypadki że panna
@systemluster: To ja mam lepszą metodę, kupujesz premium dajesz na tak wszystko co się rusza w okolicy a po 5 dniach zwracasz się o zwrot kosztów. Tinder łapie że duzo używasz portalu to cię premiuje a im więcej par ci wpadnie tym potem pokazuje Cię ,,lepszym" parom i tak mechanizm się kręci.
@systemluster: Mam porównanie z niemal identycznych profili. Tam gdzie waliłem w prawo setki par na początku tak potem średnio wpada mi para co kilka godzin. A jak próbuję z darmowym kontem i bazuje na limitach to mam w miesiąc tyle par ile na premium miałem w 2 dni. Tinder musi jakoś uznać że go często używasz i będziesz używał więc tych co płacą i dużo dają w prawo musi jakoś ,,
@systemluster: pozatym algorytm tworzy ,, ocene" profili by tym co mają dużo matchy pokazywać podobne profile. Jak jesteś atrakcyjny to nie pokazuje Ci pasztetów. Więc by pokazywało Cię u atrakcyjnych osób musisz na początku wybić się na pasztetach.nie wiem czy dobrze tłumacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FarGO: Wszystko pasuje, tylko algorytm uznaje za nieatrakcyjne osoby, które przesuwają w prawo pasztety, więc pewnie gdybyś przesuwał pasztety w lewo to byłoby jeszcze lepiej :)

Ale masz rację, że na początku dostajesz sporo par, a później liczba par spada, niezależnie od tego, czy na początku przesuwasz dużo czy mało. Nie można sobie zostawić par "na później" bo pomimo, że one są to się nie pojawią.
@systemluster: Nie, zauważyłem że jak na początku dostaniesz więcej par to potężny algorytm trzyma cię wśród atrakcyjnych dłużej. Jak w pierwszych kilku dniach wpadnie ci mało par to potem już siedzisz gdzieś na dole w obliczeniach i może dostaniesz boosta raz czy dwa ale taki profil już nie nadaje się do niczego. Gra toczy się o sam początek profilu.