Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: #!$%@?ą mnie obydwie strony

zarówno kredyciarze, który wzięli bańkę kredytu na #!$%@? kawalerkę
i zarówno antykredyciarze, którzy albo mieszkają w 5 osób w kawalerce, albo mają mieszkanie po rodzicach

ja np. mam dom od rodziców (nadal tam mieszkają), w małej miejscowości pod Poznaniem, ale zmieniam lokalizację pracy co pół roku-rok i jakbym co chwilę miał brać kredyt i kupować mieszkanie i potem je sprzedawać i znowu kupować nowe to bym
@LajfIsBjutiful Mieszkanie? Pfff. Dom w stanie surowym ukończony. Łączna wartość tego co na zdjęciu około 50k złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 12k ale nie wiem czy się zmieszczę. Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 2 lat oszczędzając. Zarabiam około 2500 zł miesięcznie odkładam 1200zl. Może ktoś powie że żyje przez
GrammarNazi - @LajfIsBjutiful Mieszkanie? Pfff. Dom w stanie surowym ukończony. Łączn...

źródło: comment_15823111196wLiT6mRRXxpQgsiqeVA9E.jpg

Pobierz
@NotARobot setki lat ludzie mieszkali w chałupach z jedną izbą nie tylko z dziadkami ale kozami i świniami. Rozwój cywylizacyjny, bogacenie się, poprawa warunków bytowania - mówi to coś panu, panie Ferdku?

A ta pętla na szyje to pozostaje skomentować tylko xD
A ta pętla na szyje to pozostaje skomentować tylko xD


@maciejze: Przez 20-30 lat dużo może się wydarzyć. Spokojnie ze dwa kryzysy ekonomiczne się w tym okresie zmieszczą, a może nawet wojna w Europie. To, że obecnie łatwo pozbędziesz się mieszkania z kredytem jeszcze za więcej niż było wcześniej warte nie znaczy, że za 10-15-25 lat też będziesz miał taką opcję.

Wiesz ile to jest 20 lat? Zdążysz w tym czasie