Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Pytanie z serii cebulowych.
Da się wykupić cały przedział na zasadzie: 1 bilet normalny (albo ulgowy) i reszta to bilety z ulgą 100% dziecko do lat 4?
Zawsze mnie to zastanawiało XD
#pkp #intercity
  • 25
  • Odpowiedz
@starypijany123: w sumie to nie kupowałam nigdy więcej niż jednego biletu na raz, stąd pytanie - a czy te miejsca dla dzieci będą w ogóle zaznaczone na Twoim bilecie? Czy każdy dostaje swój? Bo jeśli to drugie, to bajlando :D
  • Odpowiedz
  • 38
@starypijany123 normalnie to powinieneś okazać dokument uprawniający do ulgi, a w przypadku jego braku muszę Ci zrobić dopłatę do normalnego biletu, w tym wypadku dokument potwierdzający wiek dziecka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shishu: okej, a co w przypadku gdy kupuję pierwszy bilet tylko ze swoim miejscem i okazuje go do kontroli, a do tego dokupuję jeszcze drugi, z samymi ulgami 100% i rezerwacją miejsc, ale jego przecież do kontroli nie pokazuje?
  • Odpowiedz
  • 9
@starypijany123 internetowy bilet jest połączony, dając mi jeden zobaczę tez ten drugi z ulgami. dlatego musisz podać nr biletu na stronie.

podobnie sytuacja z psem czy bagażem. skanujac bilet na przejazd właściciela wyświetlają mi się wszystkie podpiete pod to bilety.
  • Odpowiedz