Wpis z mikrobloga

@susuke15: Obsada kontrowersów akurat wygląda całkiem przyjemnie, Q-key dawno nie walczył więc nie wiem ale ogólnie to raczej przyjemnie się go słuchało, Wawrzyn na BoS był mega kozakiem, Kurian mnie mocno zaskoczył na wczorajszej walce dwójek, Kaz na BoS był raczej nie wiele gorszy niż wcześniej, przed przerwą. Spartiak zawsze był dobry ale poniżej poziomu Koro a Wueno to taki poziom Kuriana albo niżej.
Chcesz to jedź, walki będą raczej dość
@Ptrg wczoraj obejrzałem połowę gali i dla mnie jako laika to poziom jest generalnie słaby. No Koro dosyć mocno się wybija na tle pozostalych. Ja wiem że z tego hajsu nie ma dużego( skoro taki Red Bull organizuje zawody i nagroda bodajże jest 3000) ale mimo to myślałem że pasjonaci trochę wyższy poziom reprezentują.Dzieki za recenzję, będę musiał przemyśleć czy jechać 70km by obejrzeć.
@susuke15: 70km to raczej dość blisko, imo bym jechał. Walki dwójek raczej ogólnie są słabsze niż walki 1v1, struktura WBW w postaci eliminacji też sprawa, że potem są jakieś randomy w 1/8, dodatkowo hajs na kontrowersach jest lepszy niż ten z wczorajszej walki więc pewnie będą poważniej podchodzić do tematu.