Wpis z mikrobloga

AKADEMIA JEDI - A1B #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto

Mapa Galaktyki
Karta Postaci

Szybkie zasady:
- wpisy OOC (z wyjątkiem deklaracji akcji grupowej) są zabronione i będą usuwane -> OOC na Discordzie Graczy lub moim
- decyzję podejmują tylko Padawani i Strażnicy, znajdujący się w Akademii (z wyjątkiem czwórki poddanej próbom)
- głos zabierają tylko gracze, znajdujący się w tej turze na Yavinie 4
- Do akcji grupowej potrzeba siedmiu Jedi przebywających w Akademii (z wyjątkiem członków Rady)

---------------------------------------------------------------------------

- Fruthiv, Uaim mi Au, Jett-Dari Tyraust, Tuni Lojfer i ta dwójka która chroni Kanclerz Pryde... dlaczego się tak na mnie patrzysz? - zapytał zaintrygowany Matestro
- Liczyłem na turniej - westchnął Kyle. - Skąd mogłem wiedzieć, że bardziej od umiejętności w tej akademii liczy się to ile plusików zbierasz u Kruula i Izaelo?
- Skoro już o nim wspomniałeś...

Do sali wszedł mistrz Kruul. Kyle wbił wzrok w miskę z jedzeniem.

- Co taki markotny jesteś Kyle? - zapytał ciepło Kruul. - Wyczuwam w tobie zazdrość. To niepotrzebna emocja. Chodzi o konkurs Rady na mistrzów?
- Dobrze wiesz Mistrzu, że planuję zostać Strażnikiem, konkurs mnie nie obchodzi - burknął Kyle.
- Ale to nie o konkurs tu chodzi, prawda? - zagaił nauczyciel

Kyle milczał. Kruul spojrzał na Matestro, jakby oczekiwał odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie.

- Nie o cel, a sam fakt wyboru - dokończył.
- Zgadza się - przytaknął mistrz. - Nie zostałeś doceniony, ale i przecież tego nie oczekiwałeś. Gdzie wybieracie się po obiedzie?
- Do biblioteki, jak zawsze - odpowiedzieli zgodnie.

Kruul skinąl głową.

- Nie myślcie, że o was zapomnieliśmy z Izaelo. W tym tygodniu prowadzę zajęcia ze skoku Mocy. Jeżeli chcecie się nauczyć czegoś nowego lub po prostu potrenować ze mną kontrolę nad Mocą, zajrzyjcie na czwarte piętro. Siedzenie w świętych tekstach każdemu może się kiedyś znudzić.

Uśmiechnął się, zakręcił na pięcie i wyszedł ze stołówki.

- Ileż można słuchać tego pier... - nie dokończył, ponieważ Matestro zatkał mu usta dłonią.

---------------------------------------------------------------------------

Zdecyduj w jaki sposób spędzisz czas w Akademii w tej turze. Zaplusuj JEDNĄ z dostępnych decyzji do poniedziałku 24.02 do godziny 17:00**

lacuna - AKADEMIA JEDI - A1B #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
...

źródło: comment_15824255715xBSynLxNiCjoCKKHLTH8N.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@lacuna:
matestro

- _Czekaj, Kyle... - zdjął u ust towarzysza lekko zaślinioną rękę od zatrzymanej niewątpliwie siarczystej wiązanki. - Uwierz mi, że mnie też cholernie się to nie podoba. Siedzenie tu, wpieprzanie codziennie tej samej brei... Zobacz, jak my wygladamy, co to za uniformy, które musimy nosić?!...
Rozejrzał się po sali. Emocje zdecydowanie ucichły. Mistrz Kruul zawsze emanował ciepłem i spokojem, co udzielało się innym. To co powiedział, rzeczywiście trafiło
Ornn Yori

Ornn właśnie skończył wstrzykiwać sobie codzienną porcję wysokomidichlorianowych stymów i słysząc rozmowę padawanów @plecyPolakow @krasik01 podszedł do ich stolika.

No co wy chłopaki, nie spinajcie się tak, bycie mistrzem to wcale nie jest jakaś super sprawa... - te słowa z ogromnym trudem wydostały się z maski zasłaniającej jego paskudną kel-dorską mordę. Ornn bowiem również był niezmiernie roczarowany i zirytowanym brakiem wyboru na kandaydata - ...my tutaj mamy cały czas dach