Wpis z mikrobloga

@caslin: wybacz ale nawet moj druid ktrego logujje raz na tydzien ma.prawie 460 a skoro nawet emissarki daja 445 to nie 440 to nie gear z obecnego contentu, zreszta ilvl jest mniej znaczacy niz korupcje trinkety i traity
@nairoht: Wytłumacz proszę jak to zrobiłeś gear 460 ilvl logując się raz na tydzień bo to jest ciekawe xD Chyba, że logujesz się np. w środę i wylogowujesz dopiero w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to wtedy można tak powiedzieć.
@Lenmon: robisz m+ 11-15, wyciagasz loot na koniec, coinujesz, otwierasz skrzynke, kupujesz jakies smieszne azerite z hc i ot cala super misterna teoria i zagwostka jak zrobic gear na alcie bez wysilku, chociaz to tylko czysty ilvl bez zadnych 'dobrych' itemow co tez jest malo warte¯\_(ツ)_/¯
@Sebus_PL: @nairoht: No spoko tylko, że do mythica i hc trzeba mieć gildię lub ekipę a logowanie raz w tygodniu nie wystarczy aby gdzieś się wkręcić. Ja jako causual wbiłem 446 ilvl grając całe nic i dalej jest ciężko. EZ heroic gear mam raz w tygodniu za pvp ale to i tak za mało ;/
@Sebus_PL @nairoht żeby zrobić raid hc lub mythic dung trzeba mieć albo zgraną ekipę, albo trafić na pug.
Oba są bardzo trudne dla młodego gracza bez porządnego gearu. Trzeba jakoś się zaczepić, bo wymagania na pugach są bardzo wyśrubowane i nikt osoby poniżej nie weźmie. A wysolować gear powyżej 445 za bardzo się nie da.
@nairoht wciąż żeby ktokolwiek nas do grupy na mythic chciał to musimy:
- mieć dobry gear
Lub/i
- nadrabiać niedostatki sprzętu jakością gry
Dlatego uważam że przy 440 można już się zastanawiać nad tym jak wyciągnąć jak najwięcej :p
@nairoht: Nawet jeśli ma się własny klucz, to ludzie nie chcą dołączyć, bo ma się za mało punktów na raider.io. Kiedyś po tym, jak z dwoma randomami czekałem 30 minut na 2 dpsy, tank napisał mi, żebym pozwolił mu zrobić puga. Nagle dpsy znalazły się w 5 minut.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnarchoKapitolizm: ja na moim śmiesznym dh nigdy nie miałem problemu z grupą na m+ na własny klucz. Loramus eonar, (szukajcie bo znak specjalny na "u").

Czemu ludzie nawet w Wowie są przegrywami i nikogo sobie do gry nie potrafią znaleźć i narzekają. No tak. Jak nie 180+cm to 470ilvl tylko na heroica biorą :( i minimum 4 itemy z infinity stars, nie?
@Sebus_PL @nairoht XD mnie nie biorą na M+ w okolicy 10 bo gram #!$%@? Paladynem a mam 462ilvl, IS i inne gówniane korupcję z Versality. Bo jest pięciu DH na twoje miejsce z 455ilvl i umową o dzieło. Gdybym grał DH albo Magiem to bym miał wszędzie miejsce. Dostanie się na powyżej 8 to cud który zdarza się dwa razy na tydzień. Dlatego idę z własnym kluczem.