Wpis z mikrobloga

@wrobel28: pewnie z 60-80% ceny zapakowanego i z oryginalnymi plombami. A cenę wyjściową musisz znaleźć obserwując obecne (i historyczne) ceny tego zestawu
@wrobel28: może i 950 to dobra cena, ale nie jest tak dobra, żeby można było ją nazwać okazją. Więc jak ktoś jest zdecydowany i szuka tego konkretnego zestawu używanego i nie śledzi za bardzo ofert, to pewnie kupi. Pytanie czy spieszy ci się ze sprzedażą czy nie. Bo jak nie to spokojnie za tyle możesz wystawić. Mówię tak, bo w ciągu ostatniego pół roku widziałem około 8-10 ofert w mojej okolicy
@firunna: spoko, nie każdy kupił na promocji al.to, ja złożyłem zestaw i chcę sprzedać, nowy można dzisiaj kupić za 1200zł więc uważam, ze 900-950 to uczciwa cena za kompletny zestaw, to i tak najtańsza oferta ze wszystkich jakie są dostępne na olx i allegro, na grupkach nie siedzę więc nie wiem, szkoda mi go oddać za 8 stów jak za 450 chodzą jakieś śmierdzące lepiny
@wrobel28 masz rację i myślę, że za 950 pójdzie, obyś szybko znalazł chętnego. Na grupkach nie ma dobrych ofert raczej. Większość to ludzie święcie przekonani o posiadaniu wyjątkowych 'unikatów' chcący zrobić biznes życia. Ja właśnie bardziej sugerowałbym się ofertami z naszych rodzimych portali i tak jak mówiłem - jest to teraz najtańsza opcja, więc może ktoś się trafi.