Wpis z mikrobloga

200 meczów Łukasza Koszarka w reprezentacji

https://www.wykop.pl/link/5348861/200-meczow-lukasza-koszarka-w-reprezentacji/ Proszę o wykopy dla legendy polskiego kosza. Dlatego wołam: #zielonagora #wloclawek #sopot #gdynia #zgorzelec

Dzisiejszy mecz i wygrana z Hiszpanią w Saragossie 80:69 w ramach kwalifikacji do EuroBasketu, to zarazem 200 mecz rozgrywającego Reprezentacji Polski. Łukasz Koszarek w kadrze gra od 2003 roku. Wziął udział w mistrzostwach Europy w 2007, 2009, 2011, 2013, 2015 i 2017 roku, a także Świata w 2019 roku, gdzie nasza kadra zajęła 8 miejsce.

#sport #polska #koszykowka #reprezentacja #ciekawostki #plk #mikroreklama
Pobierz
źródło: comment_1582537682VH8nlrqT9wI1OS1yiYlKlx.jpg
  • 15
@Matti92: Od 1986 nikt oprócz tych 3 krajów nie wygrał mistrzostw świata :D w piłce jednak częściej się to zmienia. Do tego niegdzie oprócz hiszpani i USA nie ma dobrego podejscia do koszykówki. Mało kto chce w to grać bo zasady są skomplikowane a niektóre wręcz niedorzeczne. W Polsce np. w kosza nie pograsz w małych miastach a w piłkę zawsze do jakiejś B klasy potrenować możesz iśc nawet na małych
@wiem_wszystko: jak mowie #!$%@? mam totalnie na kosza i go nie sledze, ale sam od razu kojarze ze Argentyna nieraz cos tam miesza, w piłce nożnej tez nie bd mial wiele inaczej od 1970 r. MŚ wygrało 6 różnych krajów ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy to oznacza że w żadnym z pozostałych nie uprawia się jej na poważnie? ja osobiscie mam watpliwosci, czy jedyna miara moze byc
@wiem_wszystko: Mówisz o poważnym sporcie, a podajesz jako argument to, że można w piłkę zagrać na każdej polskiej wsi? To tylko świadczy o tym, że ten sport jest bardzo popularny w Polsce. Nie idzie za tym ani jakość, ani sukcesy.
Koszykówka jest trzecim najbardziej popularnym sportem na świecie. Na drugim miejscu wyprzedza ją Krykiet, i to tylko przez udział Indii, Pakistanu oraz Bangladeszu, jest po prostu ogromna populacja ludzi, dla których
@magdula: @wiem_wszystko: nie wiem skąd w ogóle takie pomysły macie. Reprezentacyjna koszykówka jeszcze nigdy nie była tak wyrównana jak teraz, do tego stopnia że na ME grają 24 zespoły bo takie kraje jak Finlandia czy Gruzja mają zawodników w najlepszych ligach świata (w tym w NBA) i prezentują baaaardzo dobry poziom. Kraje 3 świata jak Angola czy Senegal, nie mówiąc o Nigerii są na poziomie porządnych reprezentacji Europejskich. W NBA