Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dobra ale dlaczego ludzie się spuszczają nad tym tytułem? Przecież ta gra jest cienka jak dupa węża. W ogóle Insomniac powinni być jechani za nieudolne kopiowanie serii Arkham a czytam, że gra świetna xD Generalnie nie mam nic do kopiowania ale niech zrobią to chociaż dobrze.

W grze jest mnóstwo elementów, które dosłownie zostały skopiowane z Arkham i nawet nie chodzi o walkę.

Z plusów:
● elementy skradankowe Spideya - lepsze niż w Arkham bo bardziej dynamiczniejsze. Możesz złożyć gościa na strzała i nikt nie będzie o tym wiedział.
● Ładne animacje w większości cutscenek.
● Śmiganie po Nowym Jorku.

Reszta to #!$%@? minusy. Naprawdę ciężko doszukać się tu czegoś dobrego. Jak zobaczyłem te zadania Sandboxowe, żeby wbijać trofki to mało co nie jebnąłem ze śmiechu. Który mamy rok? Przecież już w Shadow of mordor zrezygnowali z takich #!$%@? elementów a gra wyszła w 2014 bodajże? XD? Nawet wbicie Platyny nie było przyjemne.

6/10, normalnie bym dał 5/10 ale ten jeden punkt leci za to, że to po prostu Spiderman.


W ogóle ludzie cisnęli po Days Gone, że gra słaba jak na standardy exlusivowe to ja nie wiem jak zła ona musi być w porównaniu do Spidermana.

#ps4 #gry
Pobierz Mega_Smieszek - Dobra ale dlaczego ludzie się spuszczają nad tym tytułem? Przecież ta...
źródło: comment_1582538354G9Cj3HobER1StzfmDbQgcC.jpg
  • 12
@Mega_Smieszek skończyłem z pół roku temu i miałem podobne odczucia do ciebie, dziwne bo przykładowo Ratchet i Clank (ten nowy) bardzo lubię.

Spiderman nie dość że wiele elementów miał skopiowanych (co nie było aż tak wielkim minusem dla mnie bo te mechaniki z Batmanów są poprostu fajne) to strasznie dużo miał powtarzalności.

Ja platynę darowałem, choć nie wyglądała na skomplikowaną to powtarzalność i to, że ostatecznie dałbym grze 6/10 uświadczyło mnie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mega_Smieszek: latanie po miescie bylo super i to na dobra sprawe wystarczy, chociaz podobno ograniczal ich mocno dysk HDD i nie da rady rozwijac na prawde duzych predkosci, model walki tez byl dobry bo pajonk nie przyklejal sie jak glupi do przeciwnikow, zreszta korzenie to bardziej wersja na psx niz seria arkham
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: jakie elementy skopiowane? Bo tak szczerze to Arkham skopiował większość ich z wcześniejszych gier o spidermanie nawet wracając do pierwszej gry 3d oryginalnego Spider-Mana z chmurkami nad głowami przeciwników przed ich atakami xD. A to że Arkham zrobił to lepiej nie znaczy że Spiderman nie może dalej być jaki był zawsze :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymariel: Ale kto robił wcześniejsze Spidermany? Insomniac? No chyba nie. Elementy ewidetnie skopiowane to
● schizy Spideya po otruciu -> Otrucie Batmana przez Scarecrowa,
● Prowadzenie samej fabuły -> Wypisz, wymaluj seria Arkham,
● Nie zabijanie przeciwników (ja wiem, że to też lore Spideya ale razi po oczach tak czy siak),
● Niektóre zadania jak np. to ze znakami QR które widoczne są pod odpowiednią perspektywą.
@Mega_Smieszek: Ja znienawidziłem tego spidermana, za to, że fabularnie gra krótka a połowa misji to misje wprowadzające do zadań pobocznych. Np. robisz misje główną - "ej zbierz #!$%@? dane z chmur smogowych bo tak" - i okej, odpier*dalasz ten szajs i po zakończeniu misji dostajesz info "No brawo, to masz tu jeszcze 20 takich zadań - elooooo"