Wpis z mikrobloga

Martins niedawno przedłużył kontrakt. To kto odejdzie? Antolić, czy Gvilia? Obaj są bardzo pożytecznymi graczami w tym sezonie. Slisz nie jest w stanie żadnego z nich wygryźć. To jak to z nim będzie? do końca sezonu rezerwowy? Czy wypożyczenie? Ale wypożyczać piłkarza za 1,8 miliona? A co w przyszłym sezonie jeśli Martins, Antolić i Gvilia wciąż będą.

Na twitterze peany pochwalne na temat tego transferu, ale ja akurat nie rozumiem. Nie, że krytykuje, czy też marudzę, ale czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić po co akurat kolejny środkowy pomocnik? Bardziej bym się spodziewał wzmocnienia skrzydeł i pozycji napastnika, a myśląc perspektywicznie to i także ŚO i LO.
#legia
  • 19
@EjNoxD: no właśnie. Zmienianie ustawienia, które dobrze żre? Na siłę wpasowywanie Slisza? Dziwne to dla mnie. Siłą Legii są skrzydła w tym sezonie. Odcięcie Legii w bocznych sektorach oznaczało zazwyczaj zredukowanie zagrożenia z jej strony do minimum. Nie wiem po co trzech środkowych pomocników. Domagoj i Andre to najlepszy środek pola w lidze, nie potrzebują wzmocnienia. Nie ma dla mnie logiki w tym posunięciu.

@Insam27: Do zwiększania rywalizacji gracz za
@EjNoxD: Luqi nie czuje się na boku najlepiej, przecież najlepsze mecze grał po przesunięciu na środek, bo na skrzydle zawodził...

A z trójki Domagoj, Slisz, Andre żaden nie grał wyżej, to są gracze operujący w głębi pola nooo
@Insam27: Czy ja wiem czy dobry, zagrał tak jak powinien grać a że gra fatalnie to zauwazylismy zmianę.
@8Dawid88: Martins grał w Legii wyżej już, zawsze może grać Gvilla a ostatnio gra co raz lepiej, za Antolę i on czuje się lepiej tak wyżej.
Czy ja wiem czy dobry, zagrał tak jak powinien grać a że gra fatalnie to zauwazylismy zmianę.


@EjNoxD: nie zapędzał się w bok boiska bez pomysłu, nie tracił głupio piłek, zdobył asystę, był przez cały mecz przydatny. Jeżeli grając tak daje tyle samo jakości co reszta drużyny oznacza to że dobrze ona funkcjonuje i że jest on dla niej potrzebny
@Insam27: Tak biorę to pod uwagę, ale dziwi to, że akurat te pozycję w Legii mają obsadzoną i to w bardzo mocny sposób i też nie ma żadnych pogłosek, żeby ten stan się w najbliższym czasie zmienił. A Slisz z powodu swojej ceny powinien od razy wskoczyć do pierwszego składu i się promować.

@EjNoxD: No tu się zgodzę, że ze wszystkich wymienionych to Gvilia się najlepiej czuje z przodu, tak