Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa
#pilkanozna

Jestem bardzo zadowolony jak to okienko transferowe wyglada w #lech Poznan i #legia Warszawa. W Poznaniu nie kupowali szrotu, wzieli jednego wyrozniajacego sie zawodnika z ligi(Ramireza) i przedluzyli kontrakty z wyrozniajaca sie mlodzieza. W Warszawie kupili mlodego Slisza, w planach jesz jeszcze Kapustka, na uzupelnienie przyszedl tez Polak, dodatkowo mlody Pyrdol. Czech wyglada w miare ok, zobaczymy co z niego bedzie. Poza tym przedluzenie kontraktu z Martinsem, jeszcze jakiby Karbownika przedluzyli, byloby super.
  • 2
@miki4ever: To prawda. Legia dość sensowne ruchy, sprzedali Majeckiego raczej w optymalnym momencie, a Niezgodę to raczej na pewno. Jedynie w miejsce Czecha widziałbym kogoś bardziej perspektywicznego.

Dość ciekawe, że woleli wyłożyć prawie 2 mln na Ślisza niż na Świerczoka, mimo że to pozycja napastnika wydawała się być bardziej pilna do wzmocnienia.

Generalnie, widać, że Mioduski poszedł po rozum do głowy.
@rooger: Jeszcze jedna rzecz, ktora mi w sumie przypomniales tym Swierczokiem. Od czasu Mioduskiego zero informacji wychodzi poza klub. O Sliszu nie bylo nawet wzmianki przez ten caly czas. To tez mi sie bardzo podoba, klub wreszcie jest szczelny.