Wpis z mikrobloga

Żałujecie niektórych swoich decyzji, albo gier, które zaczęliście?
Ja bardzo żałuję, że zacząłem serie Dark souls. Absolutnie żadna gra później crpg mnie nie wciągnęła. Horizon nudzi po kilku godzinach, wiedźmin wydaje się okropnie łatwy, a o jakiś pokracznych grach typu Gothic remaster czy właśnie Gothic do którego lubiłem wracać stracił całkowicie u mnie zainteresowanie. Gdybym mógł cofnąć czas to nie odpalał bym nigdy tych soulsow bomimo iż gry są świetne to nie warte, żeby potem nie czerpać przyjemności z niczego podobnego
#gry
  • 5
@Croudflup wypij dwa piwa i wtedy spróbuj w coś zagrać.

A po za tym, może po prostu otkryles co tak na prawdę cię kręci?
Ja tak miałem długo z grami typu Fallout.
Odkryłem że uwielbiam eksplorować i zbierać co lepszy Ireny, historia jest drugorzędna.

I tak samo nie czerpie przyjemności z takiego na przykład wiedźmina, bo przechodzę go już rok, a może jestem w połowie.
@Medyc: Bo wiedźmin gejmplejowo jest mocno średnią grą. Ludzie go lubią ze względu na historię i klimat. Znam człowieka co przechodził 7 razy wieśka 3, ja ledwo dwa razy vanillę dałem radę (drugi raz przechodziłem bo wymieniłem sobie kartę graficzną no i chciałem też przejść z DLCkami ale póki co kilka miesięcy nie mam wcale ochoty go tknąć)

@Croudflup: EU4 trochę zjechało mi psychę, no i Factorio xd