Wpis z mikrobloga

Czy tylko w moim #mi9t po aktualizacji do androida 10 bateria leci w oczach? SoT wynosi maksymalnie 4.5h. a na 9 wyciągałem po 8-9h. Reset do ustawień fabrycznych zrobiłem, apki z autostartu wyrzuciłem. Zauważyłem też, że na pierwszym miejscu w zużyciu baterii jest system android. Mirki pomóżcie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #xiaomi #miui
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@verso7: Nie myśl nawet bo to problem z MIUI 11. Na 10 było o wiele lepiej a ładowałem telefon pod sam wieczór idąc spać. Nie zmieniłem nic w stylu korzystania z telefonu ani nic nie zainstalowałem. Bateria w połowie dnia potrafiła wynieść 30%
@PieceOfShit Cóż, masz dosłownie większą kontrolę nad wszystkim. MIUI już ma dużo opcji ale EU dodaje do Globala dużo więc moim zdaniem warto spróbować. Kiedyś bawiłem się w to na Sony ale tam było roboty że szkoda gadać.
@ThreeDog: Tak patrzyłem na tą różnicę, a sam mam wersję global to chyba nie warto próbować zmieniać biorąc pod uwagę, że mam teoretyczną gwarancję bo tel. kupowałem w chinach? Ile się w ogóle czeka na odblokowanie BL?
@kwsap I co to da? MiFlash Unlocker używa telefonu w trybie Fastboot także mogę i nie mieć systemu na telefonie to aplikacja nie pozwoli mi odblokować bootloadera...